Wpis z mikrobloga

Witam. Rozmawiałem kiedyś z dziewczyną na 6obcy. Wydawała się spoko, ale wykazywała jakby stany depresyjne itd. Wymieniliśmy się IG jakby coś. Od tego czasu już przestałem używać tego portalu(IG) codziennie. Można się nabawić różnych złych myśli, a poza tym strata czasu. W tym tygodniu odezwała się, mówi, że musi zrobić prezentację na zaliczenie. (Generalnie ta opowieść mogłaby się długo ciągnąć, jak chcecie pełną wersję może nawet ze screenami, to piszcie.) Mówię jej, że pomogę Ci z zaawansowanymi opcjami, ale zwykłe slajdy musisz sama zrobić. Następnego dnia pisze, że nie potrafi nawet tego. Mówię jej, że się możemy podłączyć (co o tak było dużym ukłonem z mojej strony, bo piszę pracę, a musiałem jeszcze dużo zrobić), na co dostałem odpowiedź "Nie". Dwa dni nie dotykałem telefonu, po czym zobaczyłem na swoim IG zalew wiadomości pokroju: "dzięki za pomoc", "na Ciebie zawsze można liczyć", "nawet nie odpiszesz". Pod moimi zdjęciami na których nie mam twarzy, tylko wrzucam jakieś swoje pasje (Nawet nie wiem w sumie po co. Koledzy też wrzucali, to ja też) pełno komentarzy typu "XD". Odpisałem jej grzecznie, że nie wiem czemu się unosi skoro wiedziała, że mam tyle pracy a i tak odrzuciła pomoc. W sumie coś potem pisała w stylu takim jakby chciała mi dać szansę (chyba na przeprosiny, XD), bądź uwalić naszą krótką znajomość, takie wahadełko. Dużo tekstów było w domyśle, że ona tylko chciała gotowe, że co ja sobie wyobrażam (tak, będę się interesował dziewczyną którą kompletnie nie znam) Ja na spokojnie odpisywałem tylko jedną wiadomość na jeden dzień i to z dużym opóźnieniem wiadomo czemu. Wczoraj przywitał mnie komunikat o potwierdzeniu wieku. (Albo przyszła na mnie kolej, albo się mści) po czym babka napisała, że mama nie pozwala rozmawiać jej ze znajomymi. Napisałem, że to ona dzwoni dodając "XD" i zablokowałem. Zgłosiłem za nękanie przy okazji. Teraz dochodzimy do sedna. Ten nick co na IG mam na różnych forach technicznych, samochodowych, steamie i innych takich ciekawych rzeczach. Jaka według Was jest szansa, że babka będzie się mścić dalej? Wiem, że to trochę głupie tak na main koncie zapraszać obcych ludzi, ale wszyscy których do tej pory spotkałem na 6obcy i się wymieniliśmy byli bardzo spoko. Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich.

#instagram #p0lka #toksyczniludzie #6obcy
  • 4
  • Odpowiedz
@uzyszkodnik_wykopu: po ki grzyb zgłaszasz za nękanie i pomagasz jakiegoś randomowi z internetu. Olej to, że ci się jeszcze chciało iść z tym na policję, bo jakaś psychiczna kobita robi wojny przez internet. Ja bym sobie nawet tym głowy nie zawracał.
  • Odpowiedz