Wpis z mikrobloga

Kto? Antypolak którego naziści niemieccy wypuścili z Oświęcimia na L4 w nagrodę za kapowanie?


@krisstof2: Daj wiarygodbny link z potwierdzeniem, albo przyznajesz się, że kłamiesz. Już jeden dziennikarz nawet za łagodniejsza wersje tego co piszesz kajał sie publicznie.
  • Odpowiedz
@krisstof2: Bartoszewski i l4... #!$%@?, głąbie, sprawdź sobie, który rok mamy. Nawet najstarsi pisowcy nie pamiętają już tego fejka, który lata temu był im potrzebny politycznie. Powtarzać to teraz to już tylko wstyd.
  • Odpowiedz
Czyli to fejk że Bartoszewskiego naziści niemieccy zwolnili z Oświęcimia?


@krisstof2: Nie kolego. Pisałeś, że zwolnili za kapowanie, a teraz już zmieniasz to co sam napisałes, bo wiesz, że to fejk.
  • Odpowiedz
Czyli to fejk że Bartoszewskiego naziści niemieccy zwolnili z Oświęcimia?


@krisstof2: odpowiedź najpierw na pytanie: czy jest jakikolwiek sens, abym dyskutował o tym z pożytecznym idiotą pisowskim?
  • Odpowiedz
@John_Finn: Naprawdę? Skąd wiesz, że zostałem skazany za pomówienia? Bez wyroku skazującego za pomówienia to ty dopuszczasz się pomawiania mnie czyli kłamstwa i oczerniania niewinnych z własnej zawiści bo ktoś ci nawciskał w internecie. Nie wiem w sumie co jest bardziej do dupy.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz