Wpis z mikrobloga

#m365pro #m365 #hulajnogaelektryczna

Psia krew. Od listopada jestem posiadaczem mi pro 2, ujechane moze ze 100km bo głównie to dopiero 2 msc użytkuje i oczywiście tydzien temu dętka się podała.
Jako że hulajka nowka to w kartonie była zapasowa dętka i opona -przebita zdjąć zdjąłem ale założyć spowrotem ni cholery.

Jakieś porady? W życiu wymieniłem milion opon w rowerze bo cale dzieciństwo milion kilometrów a i na codzien zdarzy się kolo 100kg w #tir przerzucić a tu człowiek z 8.5" szajsem poradzić sobie nie może ()

A może by tak zamówić bezdętkowych set?
  • 11
@mlody025: tak, 12 cali albo i wieksze, ale najtansze oczywiscie :) lyzki to podstawa, nigdy w zyciu tak #!$%@? i bezsilny nie bylem jeszcze, jak z powodu glupiej, chinskiej oponki :)

EDIT: drugi raz mnie zdenerwowal brak przedluzacza wentyla (nie mialem takowego) i kombinowalem na stacjach, w domu, zeby tylko napompowac kolo, dopiero zakup przedluzacza pomogl :)
  • 0
@LuxEtClamabunt łoo ale patent, rano spróbuję! Dzieki.

Ciśnienie sprawdzane w listopadzie i teraz jakos z miesiac temu, chorobliwie zawodowo sprawdzam takie rzeczy. Po oględzinach zauważyłem przebicie jak gdyby jakas igiełką.
@mlody025: nanlepsze zabezpieczenie to w kolejności od zewnątrz: opona, opaska przeciwprzebiciowa i dętka w dętkę (starą dętkę naciąć po wewnętrznym obwodzie i w nią wsadzić nową, i takie coś w oponę).