Wpis z mikrobloga

@Goglez: Mieszkam na najwyższym piętrze i zalety to cisza - brak dźwięków od sąsiadów. Cisza też z zewnątrz - klekot diesla somsiada słabo słyszalny przy otwartych oknach. Co do zimy to nie ma problemów z ciepłem- chodzimy w spodenkach. Ale latem trzeba dać dobre rolety (akurat mam okna na zachód), a tak na prawdę to przydałaby się klima. No i cena - mieszkania na samej górze są tańsze.
raczej na odwrót, mieszkania na górze są najdroższe zazwyczaj, przynajmniej wśród ofert deweloperów, które widuję.

@vinmcqueen:
Ja akurat kupiłem z wtórnego i nie było zbyt drogo. W 2017 udało się zapłacić 2,7kpln za metr. Jak tak patrzę z dzisiejszej perspektywy to jak za darmo xD
zima #!$%@?


@hekktik: coo? Ciepło unosi się ku górze więc całe ciepło które sąsiedzi tworzą idzie w górę, czasami zimą grzejniki mam nawet na 0 a i tak jest ciepło. Minus taki, że latem na dole chłodno na górze duszno i gorąco,
@Goglez: Mieszkam na poddaszu. W tej chwili na dworze jest 21 stopni a termometr w środku pokazuje 25,5. W lato jest przesrane bo i 35 potrafi przebić. Z klimą jest spoko.
Inna wada to okna poddaszowe. Może i myje się je #!$%@? ale za to brudzą i nagrzewają się szybciej. Ogólnie skosy też są z dupy, jakbym kupował drugi raz to bez nich. Te co mam nie są jakieś znaczne ale