Wpis z mikrobloga

@motoinzyniere: Pokazywali na BBC kilka dni temu jak odwołano loty wycieczki z TUI. Pasażerom ktorzy czekali na lotniku od kilku godzin zostało to przekazane przez policjanta bo nie było tam nawet jednego pracownika TUI. Z tego co pamietam to mieli dostać full refund, 350 odszkodowania za głowę plus 200 voucher na następne wakacje. W sumie dobra opcja jak ktoś może szybko i bez problemu zmienić termin wakacji w pracy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zuchtomek: Czytałem kiedyś gdzieś artykuł, że są ludzie, którzy z tego podróżują. Pewnie są jakieś grupki na fb, ale raczej nie jest to info, którym każdy chce się dzielić - tak samo jak z miejscówkami z wysypami grzybów. A po Covid, gdzie większość lotnisk obcięła zatrudnianie obsługi takie osoby mają eldorado.
@motoinzyniere: ja dostałem po 2 albo 3 latach odszkodowanie, za spóźniony lot powrotny z Egiptu. Już o tym zapomniałem. Wyszło 240 Euro za osobę już po odjęciu kosztów pośrednika, bo zleciłem to firmie. W sumke 480 Euro a że za wczasy w Hurhadziie wtedy zapłaciłem niecałe 2 tysie za osobę, wiec połowa kosztów się zwróciła ( ͡° ͜ʖ ͡°) #cebuladeals