Wpis z mikrobloga

@tusk: ja nie wiem jak to tam wygląda z przodu. Moze jest waska ulica i jakby wyjechal blizej ulicy to by sie karetka albo straz jadaca do poszkodowanego nie zmieściła, moze dwa metry wczesniej jest jakies obejscie druga strona ulicy i faktycznie malo to komu przeszkadzalo, moze "bla, bla, bla...".
Tutaj miejsca na przejście czlowieka jest dosyc, na wózku pewnie tez by sie ktos zmieścił, mozna sobie gdybać. Warto za to
  • Odpowiedz
Już cie panie donaldzie miałem #!$%@? ale dobrze ze zaznaczyłeś żeby powiększyć bo na miniaturce nie widać :D mandacik jak najbardziej prawidlowy
  • Odpowiedz
@tusk: Przecież to miejsce parkingowe nie spełnia wymagań, powinno mieć 5 m długości, a ma delikatnie ponad 4 m, rozstaw osi w tym Ducato to 4035 mm
  • Odpowiedz
Jakbyś miał zachciankę jeździć po mieście tirem to nie potrzebujesz parkingu, bo jak sam wspomniałeś będziesz chciał po nim jeździć


@Megawonsz_dziewienc: hohoho, ale mu powiedziałeś. Chodziło oczywiście baranie o 20 metrowe miejsca parkingowe. Trzeba takie według ciebie robić, bo może ktoś sobie chce zaparkować.
  • Odpowiedz
@tusk: Bez przesady. Takie busy to nie co drugie auto. Zaparkował najlepiej jak mógł. Korzystanie z przestrzeni publicznej reguluje się jakimiś zasadami, ale nie da się obsłużyć wszystkoch wyjątków. Na szczęście jesteśmy ludźmi i mamy mózgi- on się wpasował z jak najmniejszą szkodą sie dało. Nie będzie tam stał wiecznie, a większość ludzi schyli się i przejdzie, nawet z wózkiem.
  • Odpowiedz
Zaparkował najlepiej jak mógł.

Nie będzie tam stał wiecznie, a większość ludzi schyli się i przejdzie


@hellyea: A jak ktoś się zagapi i nie schyli?
  • Odpowiedz
@tusk: No wiec właśnie, twoje pojęcie w tym temacie jest zerowe. On stoi prawidłowo. To problem „góry”, ze budując parkingi budują je dla samochodów wielkości fiata punto.


@Megawonsz_dziewienc: XD
Nie od dziś wiadomo, że powinni budować parkingu wielkości boeinga 737. Bo ja na przykład nie wyobrażam sobie, że gość ze zdjęcia niżej miałby mieć problem zaparkować na osiedlu, wtedy to problem góry i źle projektowanych miejsc ( ͡° ͜
F1A2Z3A4 - > @tusk: No wiec właśnie, twoje pojęcie w tym temacie jest zerowe. On stoi...

źródło: comment_1654846641KGWLyBnu0BYm1qqTJnjzpy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
wyjaśnij proszę jak ma zaparkować na parkingu.


@Megawonsz_dziewienc: no proszę, to mój kolega frajer jak ma zaparkować swoim "zestawem" SUV + przyczepa campingowa to wpierw ogarnia czy i gdzie się zmieści, rozpina przyczepę itp. A mógł po prostu #!$%@?ąć jak leci i rozłożyć ręcę "no jak mam zaparkować, no jak"
  • Odpowiedz
@tusk a szkoda strzępić ryja na wykopowych samochodziarzy. #!$%@? to nas powinno obchodzić gdzie ktoś zaparkuje, jak ja nie mam miejsca na auto to nikt nie lituje się nade mną i nie otwiera mi podwórka żebym zaparkował za darmo tylko albo płacę albo idę na nogach kawałek. Ale wykopki samochodziare z uszkodzeniem mózgu nie potrafią tego zrozumieć że jak nie ma miejsca na ich jebitnego busa to GÓWNO TO NAS OBCHODZI i
  • Odpowiedz
Na zdjęciu mamy tylko prawdziwy problem: infrastruktura niedostosowana do busa z platformą rowerową. Pod każdym blokiem powinny być miejsca parkingowe o długości 7 metrów.


@Alpha_Male: a ilu mieszkańców Twojego bloku ma busy z platformą rowerową?
U mnie 0. Ba, na moim osiedlu z 8 bloków, też nikt nie ma.

Więc nie ma problemu z miejscami, ale jest z kierowcami takich busów.
  • Odpowiedz
a ilu mieszkańców Twojego bloku ma busy z platformą rowerową?

U mnie 0. Ba, na moim osiedlu z 8 bloków, też nikt nie ma.

Więc nie ma problemu z miejscami, ale jest z kierowcami takich busów.


@symis: Nie wyłapałeś ironii Byczq
  • Odpowiedz