Wpis z mikrobloga

On stoi prawidłowo.


@Megawonsz_dziewienc: A co powiesz na to, że po moim zgłoszeniu do straży miejskiej dostał mandat?

To problem „góry”, ze budując parkingi budują je dla samochodów wielkości fiata punto.


@Megawonsz_dziewienc: Jakbym miał zachciankę jeździć tirem, to miasto ma mi wybudować duży parking pod blokiem? Na tym parkingu samochody combi normalnie się mieszczą, więc miejsca nie są za krótkie.
@tusk: ja tam byl olal gdyby nie te rowery. Trzeba byc czlowiekiem, moze jakies majstry przyjechaly na robote albo ktos cos przewozil, nigdy nie wiadomo. Wiem za to, ze mi latwiej obejsc auto(nawet z wozkiem) niz jakby chlopaki mieli latac po 50 razy 500m do najblizszego dostosowanego parkingu. No, ale tutaj jednak lekka przesada, mogl ten ktos chociaz na pake wrzucić te rowery.
Przecież nie zrobił nic złego, rację ma @Megawonsz_dziewienc
Mało tego, gdyby nie było tego miejsca, to mógłby zaparkować na chodniku, albo trawniku, przecież to nie jego wina, że ktoś zaprojektował o jedno miejsce za mało.
Przecież to nikomu nie wadzi, pieszy może obejść auto z każdej strony, nie wiemy co jest za tym ogrodzeniem, ale pewnie ten teren też może w ostateczności obejść, jeśli ma awersje do chodzenia po ulicy. Na pewno