Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 96
@interpenetrate: myślałem że mieszka z rodzicami zeby nie płacić bankom odsetek czy landlordom za wynajem, no ale teraz kompletnie zmieniłem o nim zdanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zobaczcie ile wynosi jego rata kapitałowa w porównaniu do raty odsetkowej! Do tego 64mln do spłaty. A wystarczy jedna bomba i jego 'betonowe złoto' może zamienic się w pył!
Wygrywzwyboru - @interpenetrate: myślałem że mieszka z rodzicami zeby nie płacić bank...

źródło: comment_1654761918SsLb4S6oHi7SNEfe6qPnzs.jpg

Pobierz
Zobaczcie ile wynosi jego rata kapitałowa w porównaniu do raty odsetkowej!


@Wygryw_z_wyboru: ja myślałem, że ten gość ma pojęcie o finansach. Pakuje się na górce.

Gdybym ja miał takie pieniądze to na pewno lepiej bym zarządzał nimi. Wrzuciłbym na lokatę boś banku 7% 23mln, przeprowadziłbym się do Hiszpanii i tam mieszkał, a nie kupował mieszkanie w kraju bez perspektyw. Jeszcze za 23 mln.

Ja na pewno bym lepiej zarządzał tymi pieniędzmi.
@Wygryw_z_wyboru: zapłacił 20 k za metr ale mysle ze on ma łeb na karku i za ten endorsment tego budynku jaki robi wcześniej teraz i ciągle w ogóle, to będzie zwolniony z opłat + równie dobrze mógłdostac drugi lokal o ktorym sie nie pucuje, w duzej przecenie i średnia sie zgadza ? :)