Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Załóżmy, że mój biznes fartem stale zwieksza dochod miesieczny z 10k na 50k pln.

Co byście poradzili?
Nadpłacać hipotekę?
Zacząć w coś inwestować czy cokolwiek odłożyć licząc, że pojawią się jakieś okazję?

:)

#finanse #nieruchomosci #inwestycje #inwestowanie #oszczedzanie #oszczednosci #pieniadze #ekonomia #kryptowaluty

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a0a4f0af62711cf5c3f517
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze warto jakos nadplacac hipoteke. Nie musisz wszystkich dochodow ale np jakas czesc dzieli Cie od splaconych 4 katow. Ja rozumiem inflacja itp,. Ale co splacone mieszkanie to splacone mieszkanie i spokoj psychiczny. To tylko moja opinia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sam mam ten dylemat. Dywersyfikacja jest odpowiedzią ale niezbyt szczegółową, wszystko zależy nie od kapitału ale sytuacji w jakiej się znajdujesz. Ja na przykład zainwestowałem prawie całą kasę w rozwinięcie biznesu który przynosi pasywny dochód 3x większy niż nieruchy jeszcze przed akcją ze st00pkami. Ale to była dłuższa inwestycja bo dochodziłem do tego 7 lat nabywając doświadczenie i wiedzę. Mógłbym wrzucić cały hajs, ale właśnie o dywersyfikacji myśląc zastanawiam się
  • Odpowiedz
  • 1
1. Fundusz awaryjny
2. Poduszka finansowa
3. Spłacić kredyty konsumpcyjne
4. Inwestycje/ Spłacić hipotekę
  • Odpowiedz