Wpis z mikrobloga

OP jest upośledzony co widać po jego wpisach np. o zaciskaniu trytytki na pindolu, albo o jakiejś Olence w której się zakochał i fantazjuje o tym kto ja dzisiaj rucha.


@rtone: https://en.wikipedia.org/wiki/Whataboutism

2) Truskawki z cukrem są dla dzieci i ludzi z kubkami smakowymi wypalonymi kokakoli.


@rtone: o nie! jak komuś może smakować coś innego niż mi! NATYCHMIAST KRYTYKOWAĆ, NIE ZOSTAWIAĆ JEŃCÓW XD

3) Truskawki że słodzikiem są dla debili
@malinq: ja nie widzę niczego niewłaściwego w swoim zachowaniu, natomiast widzę tu jakaś bandę zapalonych prymitywów prubujacych mi coś podobnego bezpodstawnie zarzucać

@tomekkaz: xD przecież ty porządnie zdanie nie potrafisz sklecić to nie dziwne że się ujmujesz za patologiczna wypowiedzią Opa

@BeZao: mam nadzieje że tak będzie dalej, na twoim przykładzie sprawdzam jaki jest dzienny limit usuniętych przez moderację komentarzy przed banem, jak widać paru podobnych tobie patusow się
@BeZao: poprostu czuje się bezzasadnie atakowany przez ciebie, do tego ekscytujesz się, zagrzewasz tlumxd to musi być szczyt spełnienia dla kogoś z takiego środowiska w jakim się obracasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak z 3 lata temu mowilem ze zamiast cukru uzywam erytrytolu to nikt nie wiedzial co to jest. Ciekawe, ze na wykopie wszyscy kojarza erytrytol :)
@bumbp: przecież tu wogole nie o to chodzi, Op napisał że słodzi truskawki, wyraziłem swój sceptycyzm do takiego przyprawiania, Op odpowiedział wyrzutem wulgaryzmów xD i ja tu ciągle próbuje zrozumieć czemu coś takiego zdobywa poklask i zaczyna mi się wydawać że prawdopodobnie siedzę tu wśród patoli zwyczajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BeZao:

To ty zaczales pierwszy mnie obrazac nie pamietasz :D?


W twoim wypadku nazwanie patusem to nie obraza a stwierdzenie faktu.

I nie chlop nie napisał ze slodzi trudkawki spytal czy slodzik ma kalorie nie mainipuluj nie prosil cie o rade czy to fajne czy nie


Dokładnie jego wpis mówi o tym że słodzi erytrolem truskawki i czy erytrol ma kalorie, skoro napisał że dosładzać truskawki to co dziwnego że spytałem
2) Truskawki z cukrem są dla dzieci i ludzi z kubkami smakowymi wypalonymi kokakoli.


@rtone: Dobrze janusz, napisz jeszcze pod postem na FB życia na gorąco, że nie pijasz tego odrdzewiacza i humor gituwa.

mi to bardziej wygląda jak wylew frustracji jakiegoś patusa z YouTube ale kto co tam uznaje za normalne to już jego sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RumunElfik2137: jak narazie w oczach wykopków