Wpis z mikrobloga

@drogba90: mnie to absolutnie nie obchodzi, gdybyś nie odpowiedział z tymi #!$%@? itp to pewnie wogole bym nic więcej nie pisał, mi się serio wydawało że zadaje zwyczajne pytanie i nie rozumiem dlaczego tak zareagowałes, a jeszcze bardziej czemu to tyle plusów dostalo xD

A ta ostatnia odpowiedź o grubasie i coli to tylko dlatego że zerknąłem na twój profil żeby zobaczyć czy zawsze tak reagujesz na pytania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 150
@RumunElfik2137: ja mu dałam plusa, bo dokładnie to samo sobie zawsze myślę, kiedy wchodzę w jakiś wątek z jakimś pytaniem i zamiast poczytać dyskusję na temat to czytam pierdylion komentarzy nie na temat jak twój koment, a po co, a na co, a dlaczego, a coś tam... ( ͡º ͜ʖ͡º) op po prostu został głosem wykopków sfrustrowanych gówno dyskusjami nie na temat. No i też trochę
@poprostuzyj: xD mi to bardziej wygląda jak wylew frustracji jakiegoś patusa z YouTube ale kto co tam uznaje za normalne to już jego sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozatym będę się upierał że truskawki z cukrem czy słodzikiem to chyba dla ludzi o upośledzonym odczuwaniu smaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RumunElfik2137 @rtone #!$%@? pytalem o kalorycznosc erytrotylu, co was to obchodzi czym posypuje truskawki? Ja #!$%@? byle sie tylko do czegos #!$%@?, jak bede chcial to nawet bede je gównem sypał, nosz #!$%@? mac za kazdym razem trzeba #!$%@? takie rzeczy?


@drogba90: XDDDDDDDDDDD wykop w pigułce. Mówisz, że jesz z tym ale masz jeść z tym co wykopek lubi bo jak nie to jesteś podczłowiekiem. XDDD
#!$%@? pytalem o kalorycznosc erytrotylu, co was to obchodzi czym posypuje truskawki? Ja #!$%@? byle sie tylko do czegos #!$%@?, jak bede chcial to nawet bede je gównem sypał, nosz #!$%@? mac za kazdym razem trzeba #!$%@? takie rzeczy?


@drogba90: XDD