Wpis z mikrobloga

za 70k to może dostaniesz KIA CEED w wersji M


@kogi: dokładnie tak, same Mki i mniej więcej w tych okolicach

astra to tragedia


@kogi: czemu? fajnie wyposażona, dobry silnik, dobry automat. raczej wiekszosc na plus.

niestety jest bardzo ciasnawa


@kogi: wlaśnie zleciłem sprawdzenie jednej mazdy ;) Pytanie co oznacza "ciasna"? znaczy sie gdzie? Jak dla kierowcy nie to luzik ;)
  • Odpowiedz
@normanos: Megane 4 - 160km z automatem EDC.
Przeważył termin dostawy - do 3 miesięcy od zamówienia i wyglada że to będzie dotrzymane bo w połowie maja produkcja się zakończyła i w czerwcu powinienem mieć auto.
Nie miałem ochoty czekać do grudnia na auto mimo że mazda jest pod wieloma względami swietna szczególnie w wersji hikari. Jedyne wady to trochę krótkie siedzisko fotela kierowcy na tle kii czy megane ale była
  • Odpowiedz
@normanos: Ja bym brał Mazdę 3, w wersji BP wydaje się ze polepszyli wyciszenie które w BM/BN było dość slabe. Sam posiadam wersje z 2019 roku ale kupiona jako bita z US i od 2 lat jeździ aż miło ;)
  • Odpowiedz
  • 4
@KOLEGAMAMY @Singu__ @kogi @wycz @menzwykop @ToJaTwojMorderca
@jejfan1 @przepraszamczytenloginjestwolny
@TSoprano @ksiak @pro_ceed_GT
@Arctic_Slav @z--x @Breaking-DAD

Dziękuję za dyskusję. Trochę przypadkiem, trochę szczęścia, trochę "wypok wydał wyrok" ale ostatecznie wskoczyła Madzia trzecia ;) 2017, at, 60k nalotu. Od spodu (na razie) zero rudej. Its bjutiful szwagier ;)
normanos - @KOLEGAMAMY @Singu_ @kogi @wycz @menzwykop @ToJaTwojMorderca 
@jejfan1 @pr...

źródło: comment_1656272179FlkXIdgkSrdtLvPDTdb3VF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@normanos: Będziesz zadowolony. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaka silnik? Mam taką, tylko z 2014 roku. Świetne auto. Moduł android auto/CarPlay obowiązki instaluj, jeśli nie masz.
  • Odpowiedz
  • 0
@TSoprano benzin 2.0

Niestety z wersją softu mi się nie poszczęściło, mam najgorszy możliwy tzn. Z zablokowanym update przez usb. Planuję żeby mi w aso zaktualizowało do najnowszego i wtedy chyba sam sobie wymienię moduł usb na ten z AA.
  • Odpowiedz