Wpis z mikrobloga

@xydeN-: @Arhus: PANIE JA CAŁE ŻYCIE CIĘŻKO PRACOWAŁAM NA HURTOWNI JAK ZA TUSKA 8 ZŁ ZA GODZINĘ MIAŁAM I CO???! ODCHOWAŁAM SWOJE DZIECI A NIE TO CO TERAZ TE MŁODE CHCĄ USUWAĆ1!!!1

  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dzek: przecież najbardziej wolnościowa partia mogłaby zorganizować. Protesty przeciwko obowiązkowi chodzenia w maseczkach były mocno promowane. Nawet występy gwiazd estrady jak Iwan Komarenko występowały( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xydeN-: mega zachęta do zakładania rodziny ( _), kary więzienia i śmierci za usuniecie martwego płodu!!1oneone, oby tylko nie prowadzili rejestru walenia konia, kary za zmarnowane nasienie były by monstrualne xdd niedługo urzędnicy będą wydawać pozwolenia na walenie gruchy, oczywiście jak przekroczysz limit to będą mandaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@xydeN-: Zdarza mi się pomagać ludziom w aborcjach no się się robi lekki cyrk, bo teraz nawet HCG strach zrobić w laboratorium, żeby nie było kwasu xd To mam takie urządząnko Clinitec na którym robię hcg u siebie w gabinecie, żeby dane nigdzie nie trafiały. Nstępnie robię obrazówkę bez wpisywania danych (mr lub usg), tylko MR dodatkowo #!$%@? później z serwera w razie bagiet. W USG to widać dopiero w 5
  • Odpowiedz