Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@howtowisnia: ja skończyłem, to kolega któremu odpowiadałem się nie zdecydował. Mogę Ci nawet wyrecytować coś z pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szczęśliwi pracownicy ogólnobudowlani typu fach w ręku i ogień/metry. Prosty glif i ładne gładzie kontra znajomość form stylistycznych w listach i ortografii...
Kto zarobi więcej i będzie szczęśliwszy?
bezbeczki - @howtowisnia: ja skończyłem, to kolega któremu odpowiadałem się nie zdecy...
@bezbeczki: Ale do czego to odnosisz xD Chłop na budowlance może być inteligentniejszy niż chłop z biura, nie jest to nic dziwnego, zaznaczyłem tylko, że jak uważasz się za inteligentnego czy jest udowodnione, że jesteś inteligentny, to szkoła średnia jest najmniejszym problemem, bo nie potrzebujesz żadnej skomplikowanej wiedzy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CharlieGordon: nie zdobywać, a przetwarzać.
A wyniki z nauki i tak zapamiętają zależnie od pamięci - na dłużej lub na krócej. Wiedzę o prostych tynkach prawdopodobnie dużo łatwiej przetworzy IQ90 niż IQ130 bo gdy młody bez średniej podejrzy majstra, zapamięta ruchy pacą i tak już będzie zawsze robił, i to coraz szybciej. Nie będzie raz nabytej umiejętności od razu modyfikować o zbędne udoskonalenia i doczepiać filozofii.
Ty się nauczysz ruchów pacą,
@Joncrow: Trochę ma, ale nie ma to znaczenia żadnego, jeżeli faktycznie jesteś inteligentny to przyswojenie podstawowych rzeczy, które potem możesz od razu zapomnieć, nie będzie dla Ciebie problematyczne, oczywiście mogą być wyjątki, ale ogólnie jeżeli nie jesteś w stanie przejść przez szkołe średnią, to zazwyczaj nie należysz do inteligentnych osób.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@howtowisnia: @howtowisnia oczywiście, ale proszę nie przekręcaj moich słów na niekorzyść. Nie powiedziałem że inteligencja to przeciwieństwo budowlańca, wziąłem ten zawód za przykład. Bo mam kolegów nie za bystrych którzy się tym zajmują i są sporo szczęśliwsi od programistów 15 k z wykopu, zarabiając niedużo mniej i mnożąc się masowo. To samo rolnicy.