Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy dzisiejsza młodzież nie chodzi na siłownię, ale u mnie całe osiedle chodziło + kumple ze szkoły.
No i część osób brało jakąś metkę czy dekę. Po 3 miesiącach każdy z nich był już tak rozbudowany co naturalowi by zajęło może 3-4 lata ostrych treningów + dieta. A kumple na koksie jedli byle gówno z mc donalda, żeby tylko trzymać kalorie.
WK klepało towar i to dość ostro. Największe skutki uboczne miał robur z tego co widziałem. Z filmiku z Sopotu było widać kłute dupsko + ogromne gino. Dziwnym trafem to były ich ostatnie zawody i treningi kulturystyczne, później zaczął sięsłynny trening pod wyskok, a później kalistenika.
Koksu pięknie ich podsumował, ale dziwię się WK, że oni nie brali tego pod uwagę, że na tych freak fight mogą właśnie sporo stracić na wizerunku.
#famemma #highleague
Pobierz
źródło: comment_16539917874WrKPPgjlSlXnspCja9wB9.jpg
  • 14
@Neaopoliti: #!$%@? ale srednia ich fanbazy to pewnie ze 14-15 lat, byloby odpowiedzialne z ich strony im mowic ze wala towar i ze jest super xD

Kazdy dzieciak ktory przez nich pojdzie na pakernie i tak w przeciagu roku, dwoch dowie sie jak to jest z sterydamj a w wieku pod 18 juz samo bedzie moglo sie zastanowic co z tym fantem zrobic
każdy kto trochę poćwiczy i ma jakąś świadomość na temat siłowni, budowania sylwetki


@Wepalgumetypie: to każdy taki będzie wiedział, że osoba ćwicząca od wczesnego wieku nastoletniego, przez 10 lat regularnych treningów i trzymania michy zbuduje formę taką, o jakiej przegryw wykopek może tylko pomarzyć w swoich mokrych snach
@Wepalgumetypie: w dodatku przypominam, że owca ma w nadgarstku ok 19cm, ma bardzo gruby szkielet, a to też definiuje ile mięsa może na nim urosnąć, w tym przypadku dużo. Jeśli chcesz kogoś oceniać, osądzać, to najpierw upewnij się, że masz ku temu jakieś argumenty