Wpis z mikrobloga

W ogóle to byłam na #marszrownosci w #krakow i było bardzo fajnie oraz milutko. Patoprawica oczywiście musiała się zjawić czyniąc swoje wysrywy, jakoby lgbt gwałciły dzieci. Wiadomo kto gwalcił małe dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I co ma baba zrobić, jak gospodarczo bliżej jej do korwina niż socjalistów, a jeśli chodzi o codzienność, życie prywatne to lewica mocno. I żyje baba w takim kraju, gdzie rządzą socjalkatole…
AgnieszkaStonoga - W ogóle to byłam na #marszrownosci w #Krakow i było bardzo fajnie ...

źródło: comment_16538036288RvWTzB8DjHFGtKvpHVQAr.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@AgnieszkaStonoga: niech kazdy bedzie kim jest tylko niech tym nie emanuje i nie czuje sie wyjatkowszy od innych. Bylem na dwoch paradach rownosci w Amsterdamie i nie widzialem tam zadnych hasel etc , zeby jedne grupy szykonawaly drugie a ,tu jestescie siebie warci, tetart dla gojów. Sam nie bylem ochrzczony , jestem apolityczny i nie zjem miecha od urodzenia ale czy to sprawia ze czuje sie dyskryminowany w Polsce ? Nie
  • Odpowiedz
@JoMaHaa: Wiosna była najbliżej takiej partii. Ale ja myślę że taka partia byłaby w ogóle wewnętrznie sprzeczna, bo miałaby postulaty równościowe w sferze społecznej i antyrownosciowe ekonomicznie. Nie wiem jak miałoby się to spinać.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@AgnieszkaStonoga: prawica: nie obnoscie się tak! Nie idźcie razem za rękę!

Też prawica: niby przeszkadza ci kościół na każdym kroku, religia w szkołach, szpitalach i urzedach i obowiązkowe finansowanie go z podatków? Przecież nikt nie każe ci chodzić do kościoła!
Cc @Canova:
  • Odpowiedz
@HarrisonBergeron: @AgnieszkaStonoga: jedynie to partia 'Możemy!' delikatnie lepiej marketingowo stoi, bo jest ich więcej na ulicach. Wszelkie marsze i większe protesty, trochę flag, trochę bardziej znany założyciel, robią młodzieżówkę, budują struktury w PL. Czyli robią dokładnie to, co partia razem, kiedy startowała. (a pamiętam jak fioletowo było na wszystkich protestach pracowników) Chociaż widać, że brakuje im też pracowitych ludzi i funduszy, ale to norma przy oddolnych inicjatywach.

Też ubolewam, że
  • Odpowiedz
@Tessadija: moja mama nie zyje ale jak chcesz ja od szmat wyzywac to proszę bardzo . Ja wiem ze szmata nue byla i tyoe mi wystarczy. Wybacz ale czytaj ze zrozumieniem, jestem apolityczny wiec mi to zwusa co sie tam napocisz. Widocznie potrzebujesz przynależności do grup bo samemu jestes nie ciekawy ale to juz twoja brocha, wachaj sie z kims innym po tylkach :-)
  • Odpowiedz
same here, gospodarczy konserwatyzm


@JoMaHaa: nie wiem czy wiesz ale gospodarczy konserwatyzm to jest kapitalizm ze sporą dozą interwencji państwa i redystrybucji

To jest przerażające że taki babol dostaje setki plusów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@powaznyczlowiek:

przypomnę tylko delikatnie że Korwin i reszta tylko dużo gadają o niskich podatkach i paróweczkach nie dając absolutnie żadnych szczegółów

#!$%@? pan. Składają dziesiątki projektów w sejmie nt. obniżenia podatków, cen paliw, reformy 500+, reform sądownictwa czy szkolnictwa itd. Tylko wszystko jest koncertowo uwalane przez wspaniałomyślny POPIS
  • Odpowiedz
@AgnieszkaStonoga: przypomnę tylko delikatnie że Korwin i reszta tylko dużo gadają o niskich podatkach i paróweczkach nie dając absolutnie żadnych szczegółów jak zamierzają to zrealizować na dłuższą metę ( ͡° ͜ʖ ͡°) nikomu nie jest do nich blisko gospodarczo bo nie wiadomo co oni zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@powaznyczlowiek jak na razie tylko oni mówią cokolwiek o zrezygnowaniu z socjalu i rozdawnictwa.
  • Odpowiedz
@Lardor: 1. to nie jest bez sensu, tylko walka o swoje prawa, jak prawo do związków partnerskich
2. jak przstaniesz chodzić do kościoła to i tak będzie on pasiony z naszych podatków
3. nie istnieje protest, który nie jest dla nikogo uciążliwy. Wyobraź sobie Rosjanina mówiącego „ja nie popieram wojny, ale prostestowanie blokując tą drogę to przesada”
  • Odpowiedz