Wpis z mikrobloga

W ogóle to byłam na #marszrownosci w #krakow i było bardzo fajnie oraz milutko. Patoprawica oczywiście musiała się zjawić czyniąc swoje wysrywy, jakoby lgbt gwałciły dzieci. Wiadomo kto gwalcił małe dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I co ma baba zrobić, jak gospodarczo bliżej jej do korwina niż socjalistów, a jeśli chodzi o codzienność, życie prywatne to lewica mocno. I żyje baba w takim kraju, gdzie rządzą socjalkatole…
AgnieszkaStonoga - W ogóle to byłam na #marszrownosci w #Krakow i było bardzo fajnie ...

źródło: comment_16538036288RvWTzB8DjHFGtKvpHVQAr.jpg

Pobierz
  • 105
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@AgnieszkaStonoga: ogólnie to nie mam nic do osób homo, ale nic mnie bardziej nie wkurza jak bez sensowne blokowanie miasta. Wszelkie procesje kościelne z wyprowadzaniem obrazków na spacer, czy biegaczy lub wypadki są dla mnie bez sensu. Jak by się takie marsze odbywały na samych błoniach to było by git.

Co do katolicyzmu w tym kraju to się od tego odcinasz i tyle xd. Trzeba się nauczyć mieć wywalone na zdanie
@AgnieszkaStonoga: niech kazdy bedzie kim jest tylko niech tym nie emanuje i nie czuje sie wyjatkowszy od innych. Bylem na dwoch paradach rownosci w Amsterdamie i nie widzialem tam zadnych hasel etc , zeby jedne grupy szykonawaly drugie a ,tu jestescie siebie warci, tetart dla gojów. Sam nie bylem ochrzczony , jestem apolityczny i nie zjem miecha od urodzenia ale czy to sprawia ze czuje sie dyskryminowany w Polsce ? Nie