Wpis z mikrobloga

Wracamy dzis z roboty i stoimy na swiatlach. Ci z naprzeciwka zaczynaja jechac prosto a co robi auto przed nami? Ano tez sobie jedzie. Na czerwonym. Problem polega na tym ze na przeciwko sa 2 pasy - jeden do jazdy prosto a drugi do lewoskretu. I jak maja zielone ci co skrecaja w lewo to zapala sie tez zielone dla tych co jada prosto.
Ale u nas jeszcze czerwone-wiadomo. Na nastepnym skrzyzowaniu widzimy ze za kierownica siedzi jakas stara baba co jak widac nie ogarnia. A potem sie ludzie dziwia ze wypadki...

Ale wpadlem na chory pomysl :P Jak jest sygnalizacja i obok "jedno swiatlo" - zielona strzalka zezwalajaca warunkowo na prawoskret. Jakby tak klosz obrcic o 90 stopni w lewo zeby strzalka byla skierowana w gore?
Jestem ciekaw ilu geniuszy by sie znalazlo co by pojechalo na czerwonym bo obok mieli zielona strzalke do jazdy prosto :PP

#polskiedrogi i mozze troche ##!$%@? :PP #gownowpis
  • 18
chyba już ze 2 setunie i wojak dla ciebie wjechały bo nie wiem o co tu chodzi


@xionze: Rozrysuje - ale wybacz moje umiejetnosci painta :PP Tylko nie wiem czego nie wiesz: czy tego co odwalila stara baba czy mojego chorego pomyslu?
Pierwszy raz samochodem jechałeś?


@xionze: Jesli nie jestes zawodowym kierowca to jest duza szansa ze mam wiecej km w aucie od Ciebie zrobionych. Pomimo ze nawet nie mam PJ. Widzialem wiele zachowan "kierowcow". Sam nawet przez nieudolnego kierowce o malo nie zszedlem na zawal, i jakbym nie krzyknal to bysmy teraz nie pisali.

To jednak bylo jedno z dziwniejszych. Stoi na czerwonym od dluzszej chwili. Po czym rusza na tym czerwonym.
Jestem ciekaw ilu geniuszy by sie znalazlo co by pojechalo na czerwonym bo obok mieli zielona strzalke do jazdy prosto :PP


@gorzki99: jeśli dobrze kojarzę, to takie rozwiązanie jest stosowane w Czechach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xionze: a Ciebie dalej woza?

Przez ostatnie kilka lat (nie liczac cyrku z koronka) robilem po kilka k km miesiecznie (praca) oraz kilka k 2x w roku (urlop). Troche czasu i kilometrow autem mam.

7,5k km w 3 tygodnie nie bylo zadnym wyczynem jak zesmy na urlop na nordkapp pojechali. Do albanii tez za blisko nie ma. A to tylko 2 miejsca jakie zesmy autem zwiedzili.
przecież ty nie masz prawka


@xionze: Coz za przenikliwosc. Gratulacje. Z czego to wywnioskowales?

Jesli nie jestes zawodowym kierowca to jest duza szansa ze mam wiecej km w aucie od Ciebie zrobionych. Pomimo ze nawet nie mam PJ. Widzialem wiele zachowan "kierowcow". Sam nawet przez nieudolnego kierowce o malo nie zszedlem na zawal, i jakbym nie krzyknal to bysmy teraz nie pisali.


Czyby z tego stwierdzenia?

To teraz jeszcze musi dotrzec
Weź skończ sie chłopie kompromitować()


@xionze: Jedyny ktory sie skompromitoal to Ty. Najpierw rzucajac w swoim mniemaniu "smieszny zart" (a w rzeczywistosci bardziej zenujacy niz jaszczomp mowiacy o tym ze stopy nie wzrosna i inflacji nie bedzie)
Potem jak zostales lekko naprostowany to zamiast sie zastanowic sam sie jeszcze bardziej orzesz.

No to zostales zaorany po calosci i pozostalo tylko plakac. Miejze przynajmniej troche rigczu i zamilkinj
ale co ty mi możesz powiedzieć jak jeździć nie umiesz?


@xionze: Ginekolog ma tzipe? No patrz a jednak sie na niej zna. Ciekawe co nie?

Ornitolog jest ptakiem ze sie na ptakach zna?

Dotarlo?

Dotarlo do Ciebie ze to nie fakt posiadania PJ swiadczy o tym czy ktos "sie zna/nie zna" na przepisach i zasadach rucho drogowego?

Znam conajmniej kika osob ktore pomimo ze maja PJ to nie wsiade do auta
@gorzki99: Jestem ekspertem od kolejnictwa i prowadzenia pojazdów szynowych bo jak byłem mały to pociągiem jeździliśmy na wakacje, a i tramwajem i metrem jeździłem też
Jestem ekspertem od kolejnictwa i prowadzenia pojazdów szynowych bo jak byłem mały to pociągiem jeździliśmy na wakacje, a i tramwajem i metrem jeździłem też


@xionze: Nie napisze czym jestes bo to grozi bananem.
EOT - bez odbioru.

Jezdzenie na czerwonym jest cool co nie? Wiesz bo masz prawo jazdy.

Zenada.