Wpis z mikrobloga

@Kakarot_Z: Jeden z tych kotów jest samcem ale że tak powiem nie ma jaj a kochany jest, troskliwy, empatyczny, wrażliwy jak mało kto! No i mam jeszcze kotkę, księżniczkę słodką jak eklerek :) Jestem zaspokojona emocjonalnie gdy z nimi jestem <3
@Kakarot_Z: A nie kryje jej? Bo mój czasami na nią siada ale czytałam w necie, że to oznaka dominacji wszak znają się od stycznia i nie są rodzeństwem ( _) Ja bym trzeciego nie brała a łyse koty żaden fun głaskać bo nie ma nic przyjemniejszego niż mięciutkie futerko <3
@Opportunist: nie,nie kryje, tylko czasem w cymbał jej daje jak on chce spać, a jej figle w głowie. Mają również stałą godzinę na "zabawę",znaczy biją i ganiają się w nocy 23:00- 1:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Różowa marudzi o sfinksa,ale masz rację bez futra to nie to samo. Zresztą Sfinksy wyglądają jak moszna ()
@Kakarot_Z: To moje łapkują się często, a ta pora zabaw to 4:00 w nocy niestety XD Zazwyczaj są pobudzone o zmierzchu i świcie. Dużo też się liżą, ale nie śpią wtulone, każdy ma swoją miejscówę. Czasami jak ona się położy na łóżku na moich nogach to on siada na nią by ją przepędzić i sam się kładzie XD Ogółem widać, że walczą i o jedzenie, i o moją atencję i o