Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zastanawiam się jaki% populacji polski pojedzie za granicę na wczasy w tym roku.

Rok w rok wybieram Grecję (latem)

Rok temu za hotel (5 gwiazdek) z all płaciłem za żonę siebie i córkę 5900 zł za 12 dni.

W tym roku ten sam hotel kosztuje 14900 zł (ten sam termin i biuro) a najtańsza akceptowalna dla mnie Grecja na początku czerwca to wydatek 14 000 zł xD

15 000 zł za wakacje w Grecji :D

Przeciętny Polak musi pracować na to 4 miesiące żeby pojechać na normalne wczasy to jakaś totalna abstrakcja...

Zmieniam chyba destynacje na Albanię bo to lekka przesada :D

#wakacje #inflacja #gownowpis #gorzkiezale
Pobierz Caracas - Zastanawiam się jaki% populacji polski pojedzie za granicę na wczasy w tym ...
źródło: comment_1653328479vlAOvv7fzfTeyhylFih7M4.jpg
  • 16
15 000 zł za wakacje w Grecji :D


@Caracas: CO????

O jakis zart/bait czy cos podobnego?

No bez jaj :DD

Tak jak T rok w rok wybierales gracje to mysmy wybierali chorwacje. Roznica polega tylko na tym ze nie hotel a pensjonat.

Z hoteli korzystalismy 2 razy - raz na fuercie (bo tam autem nie dojedziesz wiec z biura) a drugi raz w portugalii (bo tam akurat bylo dosc korzystnie i
Bardzo słabe hotele są za 10 000 na wakacje i to z wyjazdem za 3 dni


@Caracas: OK bo ja to moze inaczej odbieram (bezdzietny kawaler here). Ty piszesz o kosztach na 3 osoby (no dobra moze na 2,5).

No to juz blizej bo z 10k/3 robi sie 3k. Dalej nienajfajniej ale tragedii nie ma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
żonę siebie i córkę 5900 zł za 12 dni


@Caracas: gdzie dokładniej? Przez biuro czy samemu wszystko? Bo chyba trochę naciągasz dla uzyskania efektu. Albo polecieliście mocno po kosztach. 6k+ to ja płaciłem, za 4* dla rodziny 2+2 na Rodos za 7 dni, ale 2 lata temu.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Borysko_88: Przez biuro (wakacje.pl) oraz Tui czy inne które nie są na wakacje czy travelplanet

Generalnie Grecja. Mam taki zawód, że bywam w ciągu roku na praktycznie wszystkich kontynentach i po prostu Grecja mi pasuje. Zimą wybieram egzotykę (zazwyczaj Kenia).

Zawsze szukam wylot jutro lub za 2 dni i było dość tanio. W tym roku to nie przejdzie i niestety ale trzeba wydać dużo. Na infolinię 3 babki mi mówiły, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RedRon: @Caracas: no właśnie bo Wy tu obaj o last minutach, a ja o regularnych cenach. Ja jakoś zawsze wolę mieć wcześniej wszystko zorganizowane. I akurat w tym roku wyszedłem na tym na dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)