Wpis z mikrobloga

Płaciłem #applewatch przez miesiąc normalnie bez problemów, często bez telefonu, każdą sumę i nigdy nie było problemu.
Teraz zaczęło wyskakiwać żebym "popatrzył w ekran telefonu" jest to strasznie irytujące, bo nie wiem kiedy wyskoczy, kiedy nie. W czym problem czy są jakieś limity, ustawienia żeby się do tego dostać, aby to zmienić? Problem leży w ustawieniach #apple czy może to wina #millenium #bankmillennium ?
  • 6
  • Odpowiedz
@agres: Spróbuj usunąć i dodać kartę swojego banku jeszcze raz. Chyba miałem kiedyś podobny problem i tak go rozwiązałem, od tamtej pory w ogóle o tym zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@agres: właśnie planuje zakup i w zasadzie chyba najważniejsza dla mnie funkcjonalność tego gadżetu to możliwość dokonywania płatności bez trzymania telefonu przy dupie. Często przemieszczam się bez telefonu i portfela i trochę mnie zmartwiłeś tym kodem :D
  • Odpowiedz
@zakoo: W Lidlu za ~80zł płatność przeszła bez problemu w ten weekend. Mam wrażenie, że czasem chce ode mnie cos więcej przy 100zł+, ale musze to jeszcze zweryfikować.
  • Odpowiedz