Wpis z mikrobloga

#korwin #konfederacja #bekazdemokracji
Rozumiecie, że Korwin ma 80 lat, i całe dorosłe życie przekonuje do liberalizmu na różne sposoby, a to wydawnictwo podziemne, a to felietony, a to startowanie w wyborach, jeżdżenie po całej Polsce i zagranicy, a to Internet.
Całe życie nic nie działało, ale na starość powiedział coś o imigrantach i dostał się do parlamentu europejskiego w 2015 roku, a później zgadał się z nacjolistami i dostał się do parlamentu Polskiego w 2019 roku.

Co wy od niego chceta? Żeby mówił dziad do obrazu? #polityka
  • 10
Krul był posłem w latach 91-93 gdy koncertowo odpalił protokół "lustracja" w sposób tak skuteczny, że roz.ierdolil rząd Olszewskiego i na zawsze pogrzebał wszelkie nadzieje na prawdziwą lustrację ( )

Z biografii Krula kucy też trzeba douczać?


@MglawicaKraba: Wszedł we trzech, bo jeszcze progu wyborczego nie było.
Wtedy wchodziło nawet partia 100% komediowa PPPP.

Olszewski zbierał się do lustracji tak długo, że nawet Korwin postawił na
Krul był posłem w latach 91-93 gdy koncertowo odpalił protokół "lustracja" w sposób tak skuteczny, że roz.ierdolil rząd Olszewskiego i na zawsze pogrzebał wszelkie nadzieje na prawdziwą lustrację


@MglawicaKraba: bo się inni obsrali i rozwalili rząd by przypadkiem lustracji nie zrobić? :)

I jak Boni zarzekał się, że nigdy nie współpracował a później gdy wszystko ucichło się przyznał i dostał za to plaskacza honorowego od Korwina?

A komu ja to tłumacze
@milymirek

Co ty taki cięty na mnie jesteś? Kiedyś cię lekko skrytykowałem i od tego czasu ciśniesz przy byle okazji. xD

Lecę po kolei jak mi w tagach pokazuje, tak że nie patrzę czyj wpis i czy ktoś jest z Konfederacji czy od tuska z Kremla