Wpis z mikrobloga

@K_eM1: @m_n_g: wczora uświadomiłem sobie że ta wędka i żylka mikado którą użyłem to był totalny dramat... wędka traficzną praca szczytówki a żyłka zrobiła się w harmonijkę i zaczeła si plątać po pierwszym delikatnie wyholowanym laszczu.

W tygodniu poczytam o dobrych kijach 3,6-3,9m minumum 80g wyrzutu i w przyszlym miesiacu kupie + kołowrotki

Łącznie ważyły 1740g i dało mi to 4 miejsce na 21 zawodników
WielkiWladcaWypoku - @KeM1: @mn_g: wczora uświadomiłem sobie że ta wędka i żylka mika...

źródło: comment_1653289007nZIbr0CXDBAcyXVtA9OWWj.jpg

Pobierz
@Wielki_Wladca_Wypoku
Jeżeli nastawiasz się na klasyka/metodę i nie będziesz cisnął na daleki dystans to Mikado uv do 80g ci spokojnie wystarczy. Dobra żyłka w wędkarstwie feederowym to podstawa. 0.23 grubość spokojnie ci wystarczy. Co do młynka to musisz doczytać gdyż dawno nie czytałem o nowościach na rynku.
@Wielki_Wladca_Wypoku: Co do żyłki to po pierwsze masz jej zdecydowanie za mało na kołowrotku, powinno się nawijać prawie pod sam rant żeby kołowrotek dobrze ją oddawał podczas rzutu- jest masa poradników na youtube. Po drugie model żyłki Shimano Technium 0,23 i nie szukaj nic innego bo szkoda czasu i pieniędzy. Sygnalizator i swinger no cóż na każdym poważnych zawodach jest to zabronione, lepsze efekty uzyskasz patrząc na szczytówke- widać też delikatne