Wpis z mikrobloga

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow
Ale mnie dziewczyna zszokowala na tinderze. Pisze sobie z nią od kilku dni, bardzo zaangażowana w rozmowę, sama ją inicjuje, podtrzymuje, proponowała spotkanie, odpowiadała pełnymi zdaniami tak jak i ja.
Wchodzę dzisiaj, patrzę a para usunięta.
No jestem w szoku.
Nie wiem. Kilka wiadomości temu gdy pytała o byłą odpowiedziałem, że nie mam byłej bo całe życie jestem sam (mam 30 lat). Może to przesadziło? No ale później jeszcze normalnie odpisywała... (_ )
  • 21
  • Odpowiedz
@Gnojokok @ManiacTeam: to nie tak. Gdyby trafił się lepszy to by było klasyczne kilkudniowe, stopniowe ucinanie kontaktu aż do ciszy i usunięcia kontaktu.
Jeszcze wczoraj dziewczyna normalnie mi odpisywała. Wstaje dzisiaj rano a para usunięta.
Jestem przekonany, że to z powodu, że całe życie jestem sam.
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: Nie do końca. Tinder ma to do siebie, że wywala się pary bez żalu, bo jesteście dla siebie osobami nieznajomymi. Najgorsze co możesz teraz zrobić to zastanawiać się dlaczego tak się stało.
Jeśli uważasz, że usunięcie pary nastąpiło przez to, że zawsze byłeś sam, to w następnej takiej sytuacji nie odsłaniaj się od razu, nie pisz wszystkiego o sobie, pozwól jej się zaciekawić.
Pamiętaj, jeśli ktoś ma problem z twoją
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: Następnym razem po umówieniu się ma randkę z dziewczyną, nie pisz nic z nią przed spotkaniem, oprócz potwierdzenia terminu. Zostaw jakąś tajemnice, napięcie. Pisząc z nią, pokazałeś, że jesteś łatwo dostępny i niewiele dzieje się u ciebie w życiu, skoro masz czas na pisanie z obca babą.
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: Tinder się coś #!$%@?, mi wczoraj znikła para z osoba z która dużo pisałem i dopiero dziś wróciła XD ona miała pare, a ja nie

Ja myślałem ze ona usunęła pare, a ona mówi ze nie wiedziała dlaczego jej nagle przestałem odpisywać.

Podczas rozmowy po prostu znikł cały czat i pary nie było od wczoraj 21:00 do dziś około 12:00. Już kiedyś miałem taka akcje
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: wątpie, że to przez to xd Lepiej jak facet był sam całe życie niż rozpacza za byłą imo. Pewnie znalazła kogoś innego a wywaliła cie bez powodu większego. Ludzie na takich apkach zbytnio się nie przywiązują nawet po 1wszym spotkaniu
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: 30 lat i zero partnerów sprawia wrażenie jakby coś było z Tobą nie tak (nawet jeśli nie jest). Też bym wolał nie kłamać na Twoim miejscu, a z drugiej strony... No nie mam dobrej rady. Z drugiej strony skoro to było kilka wiadomości przed usunięciem pary to powód może być inny. Jak rozmowa dobrze szła to trzeba było zaproponować przejście na inny komunikator- miałbyś pewność że Cię zablokowała, a nie
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: dokładnie o to chodzi. Na podstawie Twoich doświadczeń można wywnioskować np. życiową zaradność. Ona oceniła ją niezbyt wysoko i w sumie jej się nie dziwię, bo miała rację. Przegrałeś przez swoją szczerość. Następnym razem kłamać nie musisz, ale możesz trochę koloryzować na swoją korzyść.
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: można. Tak zgadzam się, że fundamentem związku jest szczerość, ale zachowaj przy tym zdrowy rozsądek. Masz 3 dychy na karku, a zatem powinieneś być już w miarę ogarnięty finansowo. Jak popłyniesz w szczerości i powiesz, że dopiero wchodzisz na ścieżkę kariery, mieszkasz jeszcze z mamą, 3/4 przesiedziałeś nad gierkami i nie biegałeś z dziołchami jak to zwykle się robi od 15 roku życia to dla takiej laski mimo szczerości jesteś
  • Odpowiedz