Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Staramy się o dziecko z narzeczoną ale co się ostatnio odwaliło, to ja nie xD
Poruszyłem temat testów na ojcostwo, na zasadzie, że moim zdaniem to powinien być standard po narodzinach podobnie jak badanie na grupę krwi itp. Po co? Aby oczywiście wykluczyć lub szybko naprawić błąd z zamianą dzieciaka chociażby. Nawet jeśli to przypadek 1 na miliard to chciałbym mieć pewność.
Co na to moja różowa? KWIK XD
Uznała, że to brak szacunku i zaufania do kobiety i ona nigdy w życiu by się nie zgodziła na takie badanie albo już mógłbym się pakować gdybym chciał coś takiego, bo to zero zaufania do niej. Czaicie? Moim zdaniem całkowicie normalna i neutralna kwestia, a ona się obraziła śmiertelnie na samą myśl. Nie powiem... trochę po opadnięciu emocji poczułem, że może coś być na rzeczy i nie ciągnie mnie już tak do tego tematu. Dziś na pewno będę zmęczony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co o tym myślicie? Jestem poryty czy to normalka sprawa i różowa odwala?
#rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozstanie #dzieci #slub

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628790b4c7bb693a3f2516f9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 94
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: człowieku taki test robi się potajemnie jak w 99% przypadków. Popyt jest ogromny.

Większość różowych nawet nie wie, że do testu na ojcostwo nie są potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po za tym skoro twierdzi, że sąsiad nie wywrócił się o krawężnik i nie upadł penisem w jej pochwe to po co te nerwy.
To powinna być formalność i to nie jest kwestia zaufania tylko porządku
  • Odpowiedz
jestem z tych co świadomie się wypowiadają ;) test genetyczny ok, test na sprawdzenie ojcostwa - podejrzenie o zdradę


@JolajnaLola: no to z pełną świadomością palnęłaś totalną głupotę. Mam nadzieję że nigdy nie przyjdzie mi kupować np. domu od ciebie bo jak takiej pannie wytłumaczyć że pytając o stan prawny nieruchomości wcale nie oskarżam jej o oszustwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To bait, ale ja nieironocznie uważam, że dzieci powinny się rodzic wyłącznie w małżeństwie i mężczyźni powinni ponosić sporą odpowiedzialność za swoje dzieci (to co jest teraz to śmiech na sali, alimenty mało który płaci). W takiej sytuacji oczywiście powinna być pewność, że to dziecko ojca, aby nie wychowywał dziecka, które powinno być wychowywane przez innego ojca.
Wbrew wykopowi jednakże, taka sytuacja jest nieczęsta i dużo rzadsza niż brak odpowiedzialności
  • Odpowiedz
@JolajnaLola:

@tomszczyk: nie no, poświęcasz kawał życia i zdrowia, ryzykujesz komplikacjami, żeby usłyszeć, że Twój wybranek Ci nie ufa xD jak jesteś Sebą to zasadne, jak mieszkasz z kobietą życia i cały czas spędzacie razem, to widzę pewien zgrzyt xD


Brak zaufania to jest już przerost formy nad treścią, bo kobiety nie rozumieją toku myślenia mężczyzn.

Rośnie świadomość społeczna odnośnie zdrad oraz wychowywania nieswoich dzieci o którym fakcie dowiaduje się
  • Odpowiedz
@JolajnaLola:

poświęcasz kawał życia i zdrowia, ryzykujesz komplikacjami, żeby usłyszeć, że Twój wybranek Ci nie ufa


Odniosłem się do tego, bo większość kobiet myśli takim tokiem, że jak facet chce coś zweryfikować, to znaczy, że nie ufa i robi się z tego histerię pokroju "jak on śmie śmieć".
Więc nie jest to "stricte" o tobie.

Mamy takie problemy społeczne, a nie inne.
Napływ i natężenie pewnych informacji potrafią potęgować niepewność, a
  • Odpowiedz
@caslin: z drugiej strony, statystycznie 10% mężów (czyli właśnie w stałych związkach z zaufaniem) nieświadomie wychowuje nie swoje dziecko.


@GoGoPowerRangers: To jest właśnie naginanie statystyki żeby zgadzała się z tezą.
- nie 10% mężów, tylko 8-10 (zależnie od laboratorium) procent mężczyzn którzy zgłosili się na badania ojcostwa.
- jeżeli z własnej woli zgodzili się i zapłacili, to znaczy że prawdopodobnie czuli że coś może być nie tak. Osoby w zdrowych,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caslin: obstawiam, że takie zachowanie niektórych mężczyzn występuje po przeczytaniu historii rozwodowych, że po ciąży/ślubie nastąpił skok w bok, a taki był anioł/dziecko nie twoje itp. Wiadomo, marginalne przypadki, ale jak trafi na Ciebie, to w głowie rodzą się pytania, czemu nie zrobiłem tego czy tamtego, przed podjęciem tak ważnej decyzji. I działa to w obie strony, są złe kobiety i da źli mężczyźni.
@hitherto: jak Chłop zarazi chorobą weneryczna
  • Odpowiedz