Wpis z mikrobloga

#pytanie #zegarki Mirasy strasznie spodobał mi się zegarek Orient Bambino Open Heart ale mam mega dylemat czy kupić z czarną czy niebieską tarczą, zdjęcia w necie różnie odzwierciedlają barwę, a u mnie w mieście akurat nie mam możliwości zamówić i zobaczyć na żywo. Zielony jestem jeżeli chodzi o sklepy internetowe z zegarkami, jedyny który znam to swiss xd Ale tam nie mają czarnej wersji na stanie, polecicie jakiś sklep internetowy z zegarkami, który jest legit(nie wiem jak z podróbkami w necie?)i nie będzie problemów z ewentualnym zwrotem? Planuję zamówić dwa kolory i jeden sobie zostawić
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Latajacy_baleron: obejrzałem mnóstwo i dylemat był dalej, pozostaje sprawdzić na ręce :P @bendarowski: kupiłem w tym sklepie akurat ten z niebieską tarczą poprzez allegro, w sumie ciekawie bo ten model chodzi normalnie za ok 1000zl a tam mieli za ~700zł, jeszcze wziąłem czarny że sklepu otozegarki też przez allegro, z tego co czytałem sklepy legit więc że zwrotem jednego nie powinno być problemu, chociaż przebitka cenowa też chyba będzie miała