Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#grecja #rodos #urlop #wakacje

Będę lecieć do Grecji, na Rodos. Czy jest coś na co powinnam się przygotować? Ludzie raczej mówią po angielsku/da się dogadać? Są jakieś preferowane formy płatności (karta/gotówka)? Trzeba mocno uważać na kieszonkowców? Chlają komary? Jaki jest generalnie klimat i ludzie? I jak z transportem publicznym to wygląda?
  • 8
@Namyslaw
Wypożyczalnia najtaniej przez booking - mam teraz z OK Mobility, zalecam robić zdjęcia każdego elementu auta od zewnątrz i wewnątrz, ponieważ będę chcieli #!$%@?ć na pieniądze wmawiając Ci szkodę.

@szzzzzz
Prawie z każdym dogadasz się po angielsku bo wyspa stricte pod turystykę przygotowana więc i także terminale na każdym kroku mają. Grecy uśmiechnięci i pomocni co z mentalnością w naszym kraju nie jest spotykane aż do takiego stopnia co u nich.
@Arhoax: właśnie dlatego pytam o wypożyczalnie w której nie lecą w #!$%@? albo mają pełny all risk insurace ;).
Nie mam głowy i czasu na zwracanie uwagi na detale przy wypożyczeniu, czy przypadkiem coś nie jest już uszkodzone i będą wmawiać że to ja zrobiłem.
@Namyslaw każda wypożyczalnia ma coś takiego tyle że dopłacasz koło 150 euro, bardzo dużo ludzi wypożycza z Rodos Cars więc zalecam zadzwonić i zapytać

@schreder
Tydzień przed wyjazdem brałem auto przez Booking a jestem na Rodos od 18 maja