Wpis z mikrobloga

@throaway: ostatnio miałem problem z WiFi taki ze wywaliło mi jakoś dziwnie stery od karty, tak ze niby były ale ich nie było, gdzieś wyczytałem że load default bios pomaga kliknąłem i pomogło. Wina Windowsa, ale co to się stanęło to nie wiem.
@throaway: tak tak #!$%@?ło mi całkiem neta, wcześniej miałem akcje typu jak mnie rozłączyło to ciężko mi się było połączyć z netem musiałem resetować kompa albo inny cyrk.

Twój przypadek znam natomiast z innego kompa win10 reset jak u ciebie co 5 min, na chwilę pomagała komenda nie pamiętam jaka w cmd reset karty sieciowej, ale to też ci padnie po jakimś czasie. I to też wina Windowsa. Możesz od bidy
@throaway: nie wiem Windows jest za bardzo #!$%@? pod tym względem mi WiFi #!$%@?ło ostatnio wlqsnie po updacie windy, i tak się obudziłem chciałem se zagrać a 3 godziny zamiast grać to rekonstruowałem kompa do normalnej działającej wersji jaka miałem przed updatem i co i #!$%@? za niedługo winda #!$%@? mi taki update że się zesram i taka to robota.
@throaway: No i Elo winda już mi w nocy jebnela update, a dziś właśnie się zastanawiałem że WiFi mi się jebię to już mam pewne że za jakiś czas się #!$%@? jak ostatnio.