Wpis z mikrobloga

@throwaway2137: No i widzisz, ja zdałem za 4 (albo 5 XD), zrobiłem 70kkm, nigdy nie miałęm wypadku i wielokrotnie dzięki mojemu refleksowi i myśleniu nie doszło do wypadku nie z mojej winy (ostatnio wczoraj, typ wpychał się na mój pas i by mnie staranował). Tymczasem kumple którzy zdali za pierwszym kasują drugie auto albo mają maksymalne składki z powodu wypadków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@throwaway2137: normalnie ludzie ucza sie jezdzic w autach na drodze, a nie na kursie 20 godzinnym z instruktorem nie swoim autem. W takich stanach to smiga niezle, w takiej polsce jak w lesie. Ludzie robia prawko, a nie potrafia jezdzic, ludzie #!$%@? prawko, potrafiac jezdzic bo nikt nie smiga w 100% idealnie.
i potem jeszcze zrobili gang bangi bukake... Matko, wiem że zdarzają się świry jako egzaminatorzy ( na moją żonę się wydarł, bo maseczka jej z nosa przypadkiem zjechała), ale twoja historia to już jakiś odlot.


@NieBendePrasowac: żaden odlot, zdawałem prawie 20 lat temu. Samochód był nowy, 30 km przebiegu, dlatego nikt nie wierzył, że to aku. Dodatkowo #!$%@? się zdaje na takich nowych furach, pedały są tak responsywne, że byle muśnięcie
@throwaway2137: Mnie za pierwszy razem oblali, bo podczas cofania na łuku nie obróciłem głowy. 3 egzaminatorów przekonywało mnie, że samo spojrzenie w lusterka nie jest wystarczające. Według ciebie to normalne podejście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Cierpienie: Pierwsze lepsze ze strony wordu kryteria oceny: https://www.word.katowice.pl/menu-14-Egzamin-praktyczny-73.html#Kategoria_B

Masz napisane w nawiasie, ze masz się upewnić podczas cofania przez tylna szybę - czy słusznie czy nie egzaminator sobie tego nie
@AleDlaczegoTak: Moim pierwszym autem po zdaniu prawka był Opel Combo C, bez tylnej szyby- obracanie się w nim nie ma sensu bo jedyne co zobaczę to zawartość bagażnika XD

I nie spowodowałem do tej pory żadnej kolizji, wypadku, nie zarysowałem nikogo, więc da się na samych lusterkach jeździć
@throwaway2137: zdanie prawka w Polsce i przejście tego cyrku to, w pewnym sensie, test na ogarnięcie życiowe - tak jak z pozwoleniem na broń, niby łatwo dostać, ale byle debila to jednak przerasta
@Cierpienie: @Alex_Mor: Jeśli nie potraficie przejechać autem z A do.. A, przy zachowaniu konkretnych zasad, jakkolwiek bzdurne by one nie były, to serio nie wsiadajcie xD
Jeden się upiera że "zerknąłem tylko" w lusterka xD a drugi się pruje, że nie widział linii to jechał na pałę, zamiast zakomunikować to egzaminatorowi.
Dobry jezu anaszpanie xD