Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie to jak beciaki i laski mówią, że to nie jest tak, że to facet zawsze płaci na randce ( przecież mamy feminizm i równość) tylko płaci ten kto zaprasza
ale już nie dodają, że laska prędzej przegryzie się do afryki by dać mgbewe niż zaprosi kogoś na kawę, czy nawet głupi spacer
#blackpill #zwiazki #pieklokobiet #logikarozowychpaskow #humorobrazkowy #p0lka
harold97 - Śmieszy mnie to jak beciaki i laski mówią, że to nie jest tak, że to facet...

źródło: comment_1652608295vgodKOX6lEyXZYofj7NQ7n.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@harold97: ja trafiałem na takie, które płaciły za siebie, i na takie, które oczekiwały płacenia za nie. Każda laska jest inna, jest sporo takich, które nie mają problemu z płaceniem za siebie.

Śliski temat ogólnie. Co innego płacenie za jedną kawę, co innego płacenie za obiad, za kino z popcornem (który jest drogi) itd.
@harold97: No i dobrze, po co być z naciągaczką? Mi za każdym razem, jak ktoś się uprze, że zapłaci jest dziwnie i z tego, co wiem, to wcale nie jestem w tym odosobniona. Zresztą też nie łapię po co na pierwsze lub jedne z pierwszych spotkań zapraszać kogoś w jakieś drogie miejsce. Jak nie pasuje spacer, kawa, kebs, czy pizza no to nie ma sensu z taką dalej się zadawać. Z
@harold97 a ja jestem dość często zapraszany przez różowe i faktycznie wtedy chcą stawiać. Inna sprawa że im nie pozwalam i wolę sam płacić za wszystko
Śmieszy mnie to jak beciaki i laski mówią, że to nie jest tak, że to facet zawsze płaci na randce ( przecież mamy feminizm i równość) tylko płaci ten kto zaprasza

ale już nie dodają, że laska prędzej przegryzie się do afryki by dać mgbewe niż zaprosi kogoś na kawę, czy nawet głupi spacer


@harold97:
- silna k0bieta p0lka: - studiuje 3 kierunki (stosunki międzynarodowe aka ruchanie, języki obce - Enrique,