Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu prawki wrzucają czasem tego mema w wersji w której kontrastuje on muzułmanów z chrześcijanami. Przecież wyznawcy obu religii to konserwy. Zrobiłem więc poprawioną wersję, chociaż tak naprawdę to nie wiem czy były nawet 3 zamachy dokonane przez osoby liberalne światopoglądowo, bo chyba wtedy to już by przestały być liberalne jeśli coś takiego odstawiają, ale konserwatyści nadal są wtedy konserwami.

Definicje:

Konserwatyści to osoby, które przywiązują dużą uwagę do tradycyjnych wartości, takich jak kultura i religia narodowa. Zwykle podkreślają oni również znaczenie szeroko pojętych wspólnot, w tym chociażby rodzin.

Liberałowie mocno akcentują zaś prawo wolności. Uważają, że każdy człowiek może żyć w zgodzie ze swoimi przekonaniami, nawet jeśli stoją one w opozycji do tradycyjnych wartości danego kraju.


źródło

#bekazprawakow #heheszki #neuropa #4konseuropy
Pobierz R187 - Nie wiem czemu prawki wrzucają czasem tego mema w wersji w której kontrastuje ...
źródło: comment_1652606607Wtgf2RShtuFYIDLHukEUQA.jpg
  • 40
@Frasad: ale co to ma do tego że ludzie nie lubią teraz muzułmanów #!$%@? ? Wyłącz chłopski rozum i przeanalizuj dlaczego akurat teraz tacy muslimi nie są mile widziani, pomyśl #!$%@? chociaż chwileczkę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R187: odpowiem na twoje pytanie. Osoby skrajnie konserwatywne poglądowo to muzułmanie, nie katolicy i to lewactwo wpuszcza ich do krajów gdzie, urządzają swoje zamachy mimo tego że osoby konserwatywne się temu sprzeciwiają, bo są świadome jak to się kończy
@Serjakub: zdroworozsądkowo myslący intuicyjnie wyczuwa, ze ten mem to idealny przykład zafałszowania rzeczywistości.
Czy sekta Aum Shinrikyō polska nazwa: „Aum – Najwyższa Prawda” (ang. „Supreme Truth”); obecna nazwa: „Aleph” – japońska sekta religijna założona w 1987 przez Shōkō Asaharę (prawdziwe nazwisko: Chizuo Matsumoto) ktora odpowiedzialna jest za zamach w tokio to wg cb tez konserwatysci swiatopoglądowi?
@przyjacielsen: Nie wiem czy przeczytałeś mój post ze zrozumieniem. Nie wypowiadam się na temat mema ani jego merytorycznej treści.

I próba zakwestionowania statystyki za pomocą jednego przykładu jest średnim pomysłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)