Wpis z mikrobloga

@alenajpierwkawa: @Luska_02: to albo kipman albo zwerbowane przez niego zielonki do obrony Żmii i Jaya.
Mnie obrzydza to calowanie Jaya i Elizy wszędzie tylko nie w usta i udawanie jacy to są porzadni bo w szafie czy pod koldra to juz sie nie liczy.
Eliza jest mega toksyczna tym jakie urzadza Jayowi sceny a ten z jakiegos powodu (pewnie powiela schemat z toksycznego zwiazku z przeszłości) przy niej tkwi.
Poza
@shadowofcookies: tylko dlaczego nie produkowałaś się tutaj,gdy ten mem był wrzucany?@Opportunist: go tylko przypomniała...Bo nie było wtedy na kogo przekierować uwagi,bo Zdzir jeszcze się z Oliwia nie bzykał?Czy może dlatego,że wtedy jeszcze nie dało się pisać na usprawiedliwienie o jakimśtam "uczuciu" między żmiją i Jayem,więc nadstawianie dupska Sevagowi w ten sposób jakoś tam lepiej było nie komentować,bo ci brakowało argumentów?
@iloneczka_195: 1. to nie udawanie sztucznej porządności, tylko poszanowanie swojej intymności. Nie chcą pewnych rzeczy robić przy kamerach i to powinno być powodem do szacunku, a nie pogardy (moim zdaniem).
2. Eliza jak dla mnie jej sceny zazdrości wynikają z faktu, że jest w programie w którym w każdej chwili może stracić parę, i w taki sposób reaguje na stres. Każdy inaczej reaguje, jedni wpieprzają słodycze, drudzy obgryzają paznokcie, a trzeci
@shadowofcookies: Ad 1. Ma prawo mnie obrzydzać jak sie liza po wszystkim ale wazne zeby sie nie pocalowac w usta...porazka. Skoro sa tak porzadni to po co caluja sie po dekolcie szyi itd na wizji a na jednym z lajwów Jay wlozyl Zmii reke w majtki jak ją smarował kremem?
Skala cringu wywala w kosmos jak wchodza do szafy "w poszukiwaniu papierosów"...
Ad.2 Nie ma usprawiedliwienia dla fochow Elizy... tak sie
@Luska_02: no to proszę określ o co Ci chodzi, bo mi się wydaję, że bardziej jest to kwestia tego, że jak ktoś inny nie zgadza się z ogólnie przyjętą normą "ciśnięcia" po Elizie i stara się w jakiś sposób ją usprawiedliwiać to automatycznie, dla zasady jest to ta sama osoba, bo przecież skoro WY jej nie lubicie to przecież CAŁY ŚWIAT również. Wybacz, ale jesteś w błędzie, nie podszywam się za
@shadowofcookies: no jakas ty biedna,wtedy założyć nie mogłaś...Dopiero żmija wtedy była jechana...Tyle,że brak argumentów przeciw,to lepiej się nie odzywać...
@iloneczka_195: te jej fochy wynikają z tego,że tak naprwadę,to żmija zachowuje się jak blachara.Znaczy teren i swojego faceta,do którego się przyssała jak pijawka.I strzela fochem i jadem,jak na jakąś inną patrzy.Gotowa włosy obciąć,jak jakaś za bardzo jej zdaniem się do niego przymila( ͡° ͜ʖ ͡°)Poza tym momentami
@iloneczka_195: Owszem, ma prawo Cię to obrzydzać, tak samo jak mnie ma prawo obrzydzać seks Oliwii i Kuby w dzień odpadnięcia Domi, no chyba, że to działa tylko w jedną stronę? :) A co do jej fochów, dla ciebie może to być toksyczne, ale dla mnie absolutnie nie jest, przypominam każdy dojrzewa i dorasta w swoim tępię, a o tym jak szybko dana osoba dorasta świadczy wiele różnych czynników. Więc to