Wpis z mikrobloga

@rolnik_wykopowy masz 13 lat że dopiero odkryłeś jak działa psychika człowieka? Codziennie na drogach umiera wiele osób. Która śmierć przeżyjesz bardziej? Romka z Gdańska czy kogoś, kogo znasz, lubisz? Będziesz płakać po Romku czy po członku rodziny lub znajomym? Tak, ludzie wybierają podświadomie za kim płaczą a za kim nie. Śmierć każdego człowieka to tragedia. Ale dla kogoś wieksza dla kogoś mniejsza. Za naszą granicą wybuchła wojna, jakiej moje pokolenie (mam 31
  • Odpowiedz
@AdultEducation2 Ja jestem tak stary że pamiętam czasy jak Ukraina miała jeszcze Krym a w polskim internecie ludzie nazywali Ukraińców braćmi i pisali o słowiańskiej jedności (oczywiście pod zwierzchnictwem rosji)
  • Odpowiedz
Nie śmiejesz się z hipokryzji.


@HaczuPikczu: Chłopie, może sobie zakrzywiać rzeczywistość, ale tak: śmieje się z hipokrytów takich jak ty. I sam przyznałeś, że ludzie sobie wybierają za kim będą płakać. Mam kolegę Ukraińca, który został, bo mu nie pozwolili wyjechać, a jego żona jest u mojej rodziny z dziećmi, gdzie normalnie pracowali przed wojną. Całe szczęście mieszka na zachodzie Ukrainy, gdzie jest w miarę spokojnie i życzę mu by wrócił
  • Odpowiedz
@Rafaello91:

Ja to pamiętam 2019 rok jeszcze przed pandemią i tą całą wojną. Wiecie jak wtedy było? #!$%@? to były czasy


Oj tak. Ja to pamiętam jak propan grzewczy był wtedy po 1,20, a ekogroszek po 700 PLN za tone. To były czasy :(

Tera propan jest po 3,35, a ekogroszek ostatnio teść kupił za 2700 tona.
  • Odpowiedz