Wpis z mikrobloga

@dildo-vaggins: Tęczowy idioto - z pewnością nie wiesz nic o kowbojach ale na pewno wiele o kałbojach.

często myślisz o kale? chcesz o tym może porozmawiać? podaj nazwę miejscowości znajdę Ci dobrego psychologa


@Cthulu23: Won, z idiotami nie rozmawiam.
  • Odpowiedz
@luxkms78: Ja #!$%@?, najpierw robią burger ukraiński w Polsce, potem burger BANDERA w Norwegii, a teraz jeszcze zakładają restaurację na ulicy Stefana Bandery (bo jak wiadomo to McDonald's nazywa ulice w Kijowie xD), prawdziwi antypolacy.
  • Odpowiedz
@luxkms78: akurat Ruś do której odnosi się nazwa "pierogi ruskie" leży m.in na dzisiejszej Ukrainie. Zresztą pierogi ogólnie to również dania kuchni ukraińskiej więc nie wiem o co ci c'mon xD
  • Odpowiedz
@luxkms78: akurat Ruś do której odnosi się nazwa "pierogi ruskie" leży m.in na dzisiejszej Ukrainie. Zresztą pierogi ogólnie to również dania kuchni ukraińskiej więc nie wiem o co ci c'mon xD


@liskowaty: Rozczaruję Cię, znam trochę ukraińców i mają z tego niezłą polewę z tych pierogów ukraińskich. Zresztą z ruskimi jest podobnie.
  • Odpowiedz
@luxkms78: uuu karta "kolega Ukrainiec", klasyk xD
Powiedz ty mi, dlaczego norweski McDonalds miałby wypuszczać burgera nawiązującego do Ukrainy i wsadzić do niego guacamole i naczosy? xD I to jako sezonowego od kilku lat?
  • Odpowiedz