Wpis z mikrobloga

@luxkms78: w składzie jest avocado i jalapeno - również pochodzą z Meksyku, a po hiszpańsku bandera znaczy flaga. Nie kompromituj się


@TheDarkSideOfTheMoon: Nie wiem czy kojarzysz rodzinny język ale bandera jest nawet polskim słowem a pisane z wielkiej litery oznacza nazwę własną. W składzie jest również woda która także występuje w Meksyku.

@luxkms78 a gdzie tam jest coś napisane z wielkiej litery?
@dildo-vaggins: Tęczowy idioto - z pewnością nie wiesz nic o kowbojach ale na pewno wiele o kałbojach.

często myślisz o kale? chcesz o tym może porozmawiać? podaj nazwę miejscowości znajdę Ci dobrego psychologa


@Cthulu23: Won, z idiotami nie rozmawiam.
@luxkms78: akurat Ruś do której odnosi się nazwa "pierogi ruskie" leży m.in na dzisiejszej Ukrainie. Zresztą pierogi ogólnie to również dania kuchni ukraińskiej więc nie wiem o co ci c'mon xD


@liskowaty: Rozczaruję Cię, znam trochę ukraińców i mają z tego niezłą polewę z tych pierogów ukraińskich. Zresztą z ruskimi jest podobnie.
@luxkms78: uuu karta "kolega Ukrainiec", klasyk xD


@liskowaty: współpracownik i to niejeden, teraz i o wiele wcześniej, nawet także w międzyczasie oraz nawet i szef. Z żadnym się "prywatnie" raczej nie koleguję choć z niektórymi się lubię.

Powiedz ty mi, dlaczego norweski McDonalds miałby wypuszczać burgera nawiązującego do Ukrainy i wsadzić do niego guacamole i naczosy? xD I to jako sezonowego od kilku lat?


Zapytaj się ich, choć pewnie dla
Zapytaj się ich, choć pewnie dla pieniędzy - da się zarobić na takich rzeczach pewnie.


@luxkms78: czyli od kilku lat wypuszczają 'banderowskiego" burgera bo wiedzieli że w tym roku wybuchnie wojna i będzie można na tym zarobić?( ͡º ͜ʖ͡º)
@luxkms78: czyli od kilku lat wypuszczają 'banderowskiego" burgera bo wiedzieli że w tym roku wybuchnie wojna i będzie można na tym zarobić?( ͡º ͜ʖ͡º)


@liskowaty: pewnie nawet jeszcze wcześniej - zanim się Bandera urodził?
@liskowaty: A ulicę w Kijowie z macDonaldem pewnie nazwali na cześć burgera Stefana? Nie, ja zwyczajnie podziękuję i nie mam zamiaru pożywiać się czymkolwiek o takiej nazwie - źle mi się kojarzy.
Najciekawsze jest to że w przeszłości wycofano w różnych znanych sieciach spożywczych wiele produktów z bardzo absurdalnych powodów jednak tutaj poprawność polityczna nie pozwala na krytykę jak widać
@luxkms78: ale co ma wspólnego nazwa ulicy w Kijowie do tego Burgera? I na pewno została tak nazwana dopiero po wybudowaniu na niej McDonalda xD
Jak już tak cię intryguje geneza nazwy tej kanapki, to została ona nazwana od miasta Bandera w Texasie, słynącego z kuchni texmex link
Norwegowie na pewno jedyne o czym myślą, to żeby wywołać ból dupy polskim prawaczkom ( ͡º ͜ʖ͡º)
to została ona nazwana od miasta Bandera w Texasie, słynącego z kuchni texmex


@liskowaty: Tak słynie że aż w linku który powtórnie już wklejasz nie ma o tym ani słowa. (no chyba że przeoczyłem).
W Texasie bywałem, nawet pracowałem a nigdy nikt tam nie pamiętam żeby wspomniał o tym choć słowem.
@luxkms78: no tak, bo ty o czymś nie słyszałeś, to na pewno to nie istnieje xD

Dobra, słaby bait bo odpisuję


@liskowaty: Powiem więcej - mimo że w samej tej miejscowości nie byłem to byłem np. w San Antonio co to niby: "47 miles (76 km) northwest of downtown San Antonio".

Zakładam że na tyle czasu ile w Stanach spędziłem będąc relatywnie blisko tej miejscowości usłyszałbym choć słówko a tu
@luxkms78: wg strony miasta, Bandera jest "światową stolicją cowboi" i chyba jest znane najbardziej z tego. Teoria @jamnig jednak bardziej do mnie przemawia. W każdym razie nazwa odnosi się do Meksyku i nigdy nie miała nic wspólnego z Ukrainą xD