Wpis z mikrobloga

@love_me: Głosuj na tych, co są za skróceniem tygodnia pracy ( )

No i nie trzeba być milionerem. Wystarczy po prostu zarabiać na tyle dobrze, by móc pracować mniej, albo dobrze się #!$%@?ć, by nikt nie widział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ziomuś, ja mam 35 lat, wiarę w słowność polityków straciłem jakieś piętnaście lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@love_me: To jeszcze nie taki stary, aby być politycznym dziadem i nie wierzyć w zmiany, które już się w niektórych krajach na świecie dzieją. No ale jak się ciągle wybiera tych samych, to faktycznie zmiany idą wolniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@love_me: Ja pracuję 14-16 dni w miesiącu,ale po 12h.Czasami 2 razy w tygodniu,czasami 4 razy w tygodniu,pozostałe dni mam wolne,miesięczna norma godzinowa musi się zgadzać.Mam tyle wolnego,że nawet urlopu nie muszę brać gdy czasami trzeba coś załatwić.Czasu dla rodziny bardzo dużo,na to żeby coś w domu podłubać tak samo.Kiedyś pracowałem tak jak Ty i tylko czekałem na weekend,teraz nawet jeśli w weekend mam pracować to nie narzekam.
@love_me: matko bosko to tak można? W moim gułagu na wsi pracujemy od 6 do 18, a w soboty od 6 do 16. Z racji tego, że do zakładu dobudowany jest dom szefostwa to można przyjść na 5 lub 4 i robić nieraz do 21 czy 22. I tak, są jednostki, które tak pracują.
@jamtojest2: Sam uważam, że jak ktoś się wyrabia z obowiązakmi powinien iść na chate. Takich prac wg mnie jest może 10%. Mimo wszystko ludzie pracują np w ochornie zdrowia, urzędach, produkcja stała,służby jak policja i PSP, sklepy itd itd. nie jest możliwe, żeby oni wcześniej konczyli pracę.