Wpis z mikrobloga

203 396 + 103 + 164 + 3 + 58 + 3 = 203 727

Zaległy tydzień:
58 - Założone Dandyhorse'y do gravela, rower pierwszy raz służył jako pełnoprawna szosa ;) Przy okazji wartość roweru wzrosła o 100% xD
164 - Wycieczka nad Kanał Łączany z @againcognito. Miały być super świeże asfalty, piękne widoki, a było tak średnio ładnie ;D W przerwie kawa i ciacho w Róży wszystko rekompensuje, zwłaszcza debili w blachosmrodach, którzy dostając przepustkę z oddziału zamkniętego urządzają na drogach publicznych Carmageddon... Powrót wałami wiślanymi, już spokojnie, urządzamy typowe kolarstwo romantyczne xD
103 - Dogorywanie z @MordimerMadderdin. Lepiej by nam kto w łeb strzelił, niż się tak męczyć ponownie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Podsumowanie kwietnia: przejechane 696 kilometrów "tradycyjnie" i 140 na chomiku, pogoda to bida z nędzą :(
#rowerowyrownik #rower #rowery #szosa #triban #wykoptribanclub #lazaro #gravel
  • 15
@krabozwierz: Ania ma już tyle zdjęć zrobionych, że już chyba więcej ich nie potrzebuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@shymeck: Podstawowe aluminiowe pod dętkę, jakieś 1565 gram. Zamówione na black friday, tak na prawdę ciężko mi mówić o nich, bo odkąd je mam to tak na prawdę cały czas wieje i to dosyć mocno, więc nie wiem czy rekordy na stravie to efekt wiatru, czy kół (
mogę im tylko zarzucić cichutką piastę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@guru8: Najgorzej ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Chodzą mi po głowie Dandyhorse albo Evanlite'y ze stożkiem koło 40-44mm, ale hajs z komunii dawno wydany, więc trzeba poczekać ( ͡° ʖ̯ ͡°).
@Poemat: A kradnij ile wlezie, sam też zajumałem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@shymeck: Za to sam dźwięk bardzo przyjemny ;D Widzę, że tu już wyższa szkoła, karbonium się marzy ;D
@shymeck: U mnie redukcja wagi na kołach to ponad 700 gram ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prędkości jako tako Ci nie zwiększą, lżejsze koła po prostu szybciej się zbierają, czyli szybciej przyśpieszasz i szybciej będziesz podjeżdżać. A stożki możesz sobie odpuścić, jak nie jeździsz typowo czasowo, chyba że wolisz lans niż funkcjonalność ;D