Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@balbezaur: ku mojemu smutkowi raczej spotykałem go do tej pory bardziej w tańszych, drogeryjnych kompozycjach. Ew w Azzaro Wild Mint ten Calypsone pachnie mocno arbuzowo, ale na całości jest jednak nałożona taka mięta a la pasta do zębów
  • Odpowiedz
@Marmite: takiego też szukałem jak pasta do zębów / miętą ( ͡° ͜ʖ ͡°) w poprzednich wpisach ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki Marmite. jednak Marmite się do czegoś nadaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marmite: takiego też szukałem jak pasta do zębów / miętą ( ͡° ͜ʖ ͡°) w poprzednich wpisach ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki Marmite. jednak Marmite się do czegoś nadaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@balbezaur: pamiętam ze szukałeś czegoś o zapachu mięty pieprzowej, a ja nie umiem powiedzieć na 100% ze to jest pieprzowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedynie ze daje taki dość mocny vibe pasty do zębów
  • Odpowiedz
@malani: nie wiem czy przejrzały arbuz to to czego szukam ale dziękuję xD

@Marmite:

@Seshxyz inspiracją do arbuza byly guma do żucia w kształcie arbuza o i smaku arbuza.
Takie podłe z bazaru ale o dość wyrazistym smaku bardziej papieskie niż papież bardziej arbuzowej niż arbuz.

A mięta to pomysł ponieważ znalazłem super miętówki / pastylki Mentos o smaku mięty pieprzowej i uznałem że to fajny świeży zapach i czemu
  • Odpowiedz