Wpis z mikrobloga

@KashaTriceps: żadne z powyższych ;)

Uderz w używane body i dobierz do tego obiektyw odpowiednio. Skoro ludzi to jasna portretówka się przyda.

Jeżeli jesteś zainteresowany to mam D700 tanio do sprzedania. Pełna klatka i robi dużą robotę jeżeli chodzi o zdjęcia.
Jak się zdecydujesz na zakup to zapraszam na pw. Doradzę też jaki obiektyw do tego dobrać abyś był zadowolony ;)

Ja wiem, że najlepiej kupić nowy sprzęt ale jak nie
@Homelander: A6000 jest popularny, często polecany w tym przedziale cenowym i widziałem dużo ładnych zdjęć na flickr, nawet robionych tym podstowym obiektywem kitowym. D5500 polecał znajomy, ale nie ma dużo opinii na jego temat, parametry wydają się być podobne do tego pierwszego.

Wydaje mi się że bardziej by mi leżał bezlusterkowiec, bo to co widać w wizjerze elektronicznym podobno lepiej oddaje to się znajdzie na zdjęciu i łatwiej się na nim
@KashaTriceps: Mam D5100 i jest taki nijaki. Może i mały ale nie dość mały, jednocześnie ergonomia leży bo wszystko pochowane i jak przesiadam się z D7200 to człowiek się tylko denerwuje, bo trzeba klikać trzy razy więcej niż w serii D7xxx by zrobić to samo.