Wpis z mikrobloga

Ustalmy parę faktow: Zdzir był w parze z Oliwka i całowali się. Przyszła Doma i uparła się na Zdzira, on na początku nie chciał ale zmienił zdanie. Oliwia była niezadowolona z tego powodu. Zdzir był z Doma parą jakieś 2 rajskie a więc hmm 8 dni? Ani nie byli parą ani nic sobie nie obiecywali chyba że coś przeoczylam? To weźcie mi powiedzcie skąd te wysrywy jakby conajmniej para byli z dłuższym stażem albo małżeństwem a Oliwia wskoczyła Zdzirowi do łóżka jak kochanka. Doma jakoś nie miała wyrzutów sumienia zabierając jej chłopa. Oczywiście zachowania nie popieram ale chyba troche co poniektorzy przesadzają.
#hotelparadise
  • 21
@Lolek1011: No najbardziej zdzirowaty w tej całej sytuacji to był zdzir. A jak się wkurzył, że oliwia wygadała dziewczynom i zamknęła mu drogę do kolejnych zaliczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) Doma za bardzo się w niego wkręciła jak wiktoria w kapsla, wiadomo, że małżeństwem nie byli, ale zdzir jej dawał do zrozumienia, że ich relacja jest czyms więcej niż tylko przyjacielską
@Lolek1011: w sumie jakby się zastanowić to z technicznego punktu widzenia sexu chyba też nie było - Zdzir mówił Wice że to trwało 5 sekund jak starał się ją przekonać do parowania hehehe:)
A tak na poważnie to seks sam w sobie nie jest problemem - problemem są słowa różnych osób w stosunku do siebie - przykładowo po co Zdzir przyjmował łańcuszek od zmarłego ojca Domi, po co Oliwka nazywała Domi
@cospieknego24: oo widzisz nie wyłapałam w ogóle tego, jakoś mi całokształtem bardziej pasowała do dominiki wizja sukni z welonem (dawanie naszyjnika przy pożegnaniu po dwóch tygodniach znajomosci było na wyrost i trochę takie narzucajace typu "masz czekać na mnie". Ale ciągle - wiem, że hotel hotelem - i tak jakoś słabo się ogladalo ten ich seks kilka godzin po ich odpadnięciu :)
@Dromodron: powtarzała mu że dobrze jej z nim, ale są kolegami, ale wymaga od niego szacunku i jak ją przytula i mówi co innego a zaraz idzie i innej to nie jest jej miło z tym. Między innymi o to były jej łzy, jak podglądałam live. No i Oliwia często ją nakręcała,"zobaczysz on zrobi ci to samo co mi" albo Marika "jak kubix pasuje do oliwki"
@Dromodron: @kipman1 dokładnie to samo pomyślałam, miał jej powiedzieć: sorki nie wezmę prezentu bo mam zamiar tu ruchać inne? Podejrzewam że ten list to też pisany mocno na pokaz i nazywanie kogoś siostra po paru dniach przesadzone. Nie popieram ale też stopień potępienia dla mnie jest przesadny.
@Lolek1011: Oliwia mogła darować sobie latanie za Dominiką, udawanie przyjaciółki czy nawet „siostry”, nadawanie na Zdzira do Dominiki i również kilku zachowań skierowanych do innych uczestników. A Zdzir się wahał ze względu na ten pocałunek, mając na uwadze uczucia Oliwii a nie, że rzeczywiście chcial z nią jakiejś dalszej relacji. Natomiast jest mistrzem wyjątkowo szybkiego zapominania o tego typu dylematach ;) Dominika wtedy z Oliwią nie miała żadnej relacji, bo dopiero
@cospieknego24: no to zgadzamy się w 100%

@Catastroish: tak Domi powiedziała

@Dromodron i @Lolek1011 - przecież wiedział że to bardzo cenna pamiątka - to nie była zwykła rzecz - mógł powiedzieć że nie zasługuje na niego, mógł zrobić cokolwiek aby go nie wziąć z szacunku do niej. Ze względów prywatnych sprawa tego łańcuszka zwiększa mi ciśnienie bo powoduje pewne negatywne wspomnienia, dlatego dla mnie jest to kluczowa kwestia w tej