Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Tor Modlin odhaczony. W tym roku mam zamiar ogarnąć większość dostępnych dla motocykli torów (w Polsce). Jakie są Wasze ulubione?
Sam mam tylko doświadczenie ze Słomczynem, Łodzią i ten Modlin z wczoraj więc ciężko coś powiedzieć, ale jak coś to śmiało pytajcie :)

#motocykle
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wombo_Combo: zwykły track day. 200 zł za 3h. Było mało osób więc tylko dwie grupy, jazda po 15 min. Nie ma pomiaru czasu na torze. Zaplecze dosyć nowe. Kawka/herbata za darmo ale wodę trzeba wziąć.
Nitka bardzo szeroka, ale brak stref bezpiecznych, po potencjalnej wywrotce od razu wpadasz w opony. Asfalt bardziej zbliżony do drogowego. Dostęp do prądu i kompresora jest. Co mogę więcej napisać?
@Wombo_Combo: Ja szczerze mówiąc Modlin raczej odradzam, dlaczego?

Pierwsza sprawa - cena. 200 pln za trzy godziny, serio? Dwa lata temu brali 120 pln, oczywiście wiem że inflacja, wojna, covidy xD ale come on.

Druga sprawa - poziom usługi. Za kasę dostajesz czas na polatanie, instruktor pokaże +/- nitkę toru i se ganiaj synek, wyjebongo. Żadnego feedbacku od ekipy, żadnych informacji, żadnych uwag. Ofc można se wziąć instruktora za ekstra hajs,