Wpis z mikrobloga

#endokrynolog #luxmed #krakow
moje drogie mireczki i mirabelki, czy jest jakis endokrynolog w luxmedzie warty polecenia? mam podejrzenie #hashimoto (zasugerowane po usg i innego lekarza +wszystkie objawy fituja) i potrzebuje osoby ktora to zweryfikuje i ustawi sensowny plan leczenia. Niestety pani endo ktora zlecila mi badania ograniczyla sie do absolutnego minium i nie mam do niej zaufania.
  • 8
  • Odpowiedz
@tangerine_:
Stanisława Wyka-Skrzyniarz
Pawel Chrapczyński
Ewa Jarek-Durbas
Katarzyna Bednarek
Anna Batko
Ewelina Lewkowicz
Dominika Zdeb
Adam Ignacak
Damian Rogoziński
Marta Opalińska

Lewkowicz jest na liscie wiec jesli beda terminy to sprobuje do niej, albo do kogos kogo jeszcze polecicie. dzieki!
  • Odpowiedz
@Fate-of-Furia: Ale jak to podejrzenie.... po USG :D

Co tam za konowałów odwiedziałeś... ale to nie twoja wina. W sumie to mnie to nie dziwi bo ja osobiście z własnego doświadczenia wiem, że ze świeczką szukać endokrynologa który zna się na temacie. Sam byłem w Luxmedzie gdzie na znanym lekarzu miał 125 pozytywnych i... no ja #!$%@? dramat. 5 innych również. Traktowanie wg wzoru, zero słuchania, a jak pokazujesz że wiesz
  • Odpowiedz
@Fate-of-Furia: to ja jeszcze w drugą stronę, z tej listy na pewno odradzam Wyka-Skrzyniarz, bez większych analiz i dodatkowych badań przepisała mi dużą dawkę metforminy (na szczęście poszłam do innej endo prywatnie), ale gdybym nie miała choć ciut wiedzy o moim problemie to pewnie zajadalabym się tymi lekami teraz, także nie polecam ;)
  • Odpowiedz