Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem ze swoją różową już 6 lat razem, rok zaręczeni. Ja lvl 28, ona 27. Bardzo ją kocham planujemy spędzić razem resztę życia założyć rodzinę , mieć dzieci. Ogólnie świetnie się na układa, mamy dobre prace. Moi rodzicie kupili mi mieszkanie, nie dawno je urządziliśmy i mieszkamy w nim od nie dawna. Jest idealnie, wydaje się, że wszystko jest super, a właściwie było do nie dawna. Ostatnio moja luba zaczęła wspominać coś o otwarciu związku przed ślubem, żeby się wyszaleć ( jesteśmy dla siebie pierwszymi partnerami). Nie powiem trochę mnie to przejęło. Czy to jest ten " red flag" ? Ogólnie słyszalem historie, że takie otwieranie związku przeważnie źle się kończyło dla par. Mi ogólnie też się to nie podoba, nie wiem czy spojrzałbym na narzeczoną tak samo wiedząc, że pozwoliłem jej pieprzyć się z jakimiś innymi facetami. Nie chciałbym, żeby kiedyś moje dzieci się o tym dowiedziały i spytały dlaczego tata pozwolił na to mamie. Jeśli chodzi o seks to jest w porządku co najmniej raz dziennie, dużo eksperymentowaliśmy: jakieś zabawki, anal, czasami nawet stosunek w dziwnych miejscach ( nie pytajcie xd). Zawsze mi mówiła, że jej wystarczam i jest jej ze mną dobrze. No więc jeśli chodzi o to to raczej nie mam co się martwić. Powiedziałem jej, że muszę się nad tym zastanowić.

Jakieś rady ? Był ktoś może w podobnej sytuacji ? Nawet jeśli się nie zgodzę, to i tak prawdopodobnie będę miał jakieś myśli w głowie o tym, że będzie chciała znaleźć jakiegoś #bolecnaboku.Nie wiem co mam o tym myśleć.

#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626462e91a57726c6d2feb49
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 51
@AnonimoweMirkoWyznania: sam pomysł swiadczy że ma cię za #!$%@?ę plus nie ma żadnego szacunku do twojej osoby. Kto normalny w zwiazku powie parnterowi "chodź zróbmy sobie przerwę na miesiąc, wyrucham parę osób a potem sobie wrócimy do tego co było"? Jak można w ogóle być z kimś takim?
Baba do skreślenia bo skoro już teraz ma takie pomysły to prędzej czy później coś odwali a ty bedziesz łaził z takimi rogami
GrubaKuropatwa: > spytały dlaczego tata pozwolił na to mamie
POZWOLIŁ???? Co ty myślisz INTZELU? Że możesz Pani na coś pozwalać albo robić jakieś zakazy????? INTZELU????

A tak na serio olej tę Karynę Miras

Zawsze mi mówiła, że jej wystarczam i jest jej ze mną dobrze.

xDxDxDxDxD i ty jej wierzysz??? Zadaj sobie pytanie, czy masz 195 cm wzrostu, 18 cm we flaku / 25 cm we wzwodzie, hunter-eyes, zarobki 15k i