Wpis z mikrobloga

Ostatnio udało mi się spełnić motoryzacyjne marzenie, tzn. nieoczekiwanie natknąłem się na ulicy na pierwszą generację Renault Twingo w topowej wersji wyposażeniowej Initiale Paris.

Skórzane fotele, szyby w prądzie, lusterka w prądzie, klimatyzacja, alufelgi, opcjonalnie faltdach i nawigacja. Zazwyczaj z silnikiem 1.2 75 KM. Ówczesną konkurencją dla niego byłoby Cinquecento Sporting oraz Matiz TOP.

Samochód w wieku określanym przez znanego łódzkiego adwokata jako trumna na kółkach, na olxie występuje w dwóch sztukach, tutaj za 3300 zł.

#rzetelnafura - ciekawe autka
#samochody #motoryzacja #carspotting #carboners #renault
Pobierz DerMirker - Ostatnio udało mi się spełnić motoryzacyjne marzenie, tzn. nieoczekiwanie...
źródło: comment_1650794694wwtIeVXm23c2d4HeBdRXvM.jpg
  • 43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@DerMirker: @Berkel_88: miałem Twingo 1.2 16v 75hp też w Initiale w takim kremowo złotym kolorze z jasnym środkiem tj. kremowe skóry, klima, wspomaganie, elektryczne szyby, elektryczne lusterka. Dzisiaj to oczywiste wyposażenie, w tamtych czasach i w tej klasie samochodów to była naprawdę zajebista opcja. Cudowne auto!

Ps. Twingo z klima nie mogło mieć faltdachu, to była opcja dla aut bez klimy
@DerMirker: Milo wspominam ten samochod. Jakies 10 lat temu podczas wakacji nad morzem wyrwalem swinie w klubie i zeby nie zaciagac jej na chate w ktorej spali znajomi, zaprosilem ja wlasnie do tego auta.
Mozna bylo fajnie rozlozyc w nim fotele, calkowicie poziomo do tylu xD Do dzis, kiedy po tylu latach widze gdy dodaje cos na fb ze swoim bombelkiem, za kazdym razem przypominam sobie ze byla bolcowana w twingo