Wpis z mikrobloga

@inkill: dokladnie tak, wielkie fundusze inwestycyjne opieraja swoje strategie inwestowania na podstawie typu contentu wydawanego przez netflix, to musi byc to. Zaloze sie rowniez, ze myslisz ze te spadki sa spowodowane odplywem inwestorow detalicznych o pogladach ujmijmy to lekko prawostronnych i ze ich jest tyle ze sa w stanie wywolac jakikolwiek ruch na wykresie....
  • Odpowiedz
@xBARTEXx: Wyjaśniłeś wszsytko dokładnie, ale beton i tak nie zrozumie i będzie to sobie tłumaczył lewacką ideologią XD Dziwne że jakoś serwisu prawackiego nie ma na rynku, ciekawe jaką ten miałby oglądalność XD

Ja ze swojej perspektywy widzę to tak, mam Amazona i HBO plus Sony, niedługo wpadnie Disney i Netflix nie jest mi do niczego potrzebny bo nic tam nie ma, wpadnie Wiedźmin to sobie na chwilę wykupię dostęp i
  • Odpowiedz
@andrzej-roman
Już nie chciałem poruszać gdzie są prawdziwie prawackie serwisy, z serialami z prawdziwymi, białymi, owłosionymi mężczyznami posługującymi sie bronią, bo nie chciałem cechować wypowiedzi politycznie, tylko na logicznych faktach, po prostu nie możliwe żeby przez lewactwo wygnać z platformy inwestorów i użytkowników, skoro nie przeszkadzało im to kilka lat. xD
  • Odpowiedz