Wpis z mikrobloga

@inkill:

-13% za nachalne promowanie LGBT

Jak dla mnie malo istotne jest to, czy jest gdzies watek lgbt. Ale wpychanie wszedzie czarnoskorych aktorow, zeby po prostu wystapil, mimo ze np. oryginal z ksiazki wskazuje na jasna karnacje, to jest tak durne, ze szok. Netflix i tak raczej traci z innego powodu
  • Odpowiedz
@inkill: Ta jasne xD nie dlatego że usuwają account sharing

Nie dlatego że kończy się pandemia i ludzie nie mają czasu

Nie dlatego że niedawno powstalo kilkanaście usług streamingowych

Nie dlatego że Disney i Warnerr Bross zerwali współprace z netflixem

Nie dlatego że ludzie nie mają pieniędzy

To wszystko dlatego bo ktoś zobaczył mudżyna w tv xDDD
  • Odpowiedz
@inkill: Ale to tylko kurs akcji, które zależą od nastrojów inwestorów, a nie forma finansowa firmy. Akcje mogą spadać i wzrastać, a przychody ustaną bez zmian.
  • Odpowiedz
Spadek na giełdzie jest w związku ogłoszeniem spadku ilości użytkowników


@xBARTEXx: które są przez to że mało ludzi ma co oglądać na Netflixie, każdy nowy serial coraz gorszy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inkill: #!$%@? netflix zmusza mnie do oglądania pedalskich filmow i lpgt #!$%@?, gdyby tylko był jakis sposób by móc uwolnić się i dłużej nie oglądać tej lewackiej propagandy ja #!$%@?

  • Odpowiedz
@inkill: netflix... czyli w ich każdej nowej produkcji musi być: para gejów/lezbijek, czarny, azjata i biały lamus który od wszystkich dostaje #!$%@?
  • Odpowiedz
nie nie, wykopek wie, że to przez Murzyna i prześladowanie białych mezczyzn hetero katolików XD


@MglawicaKraba: To zapewne też miało jakiś wpływ na nastroje inwestorów. Netflix akurat mocno przesadzał z poprawnością polityczną. Jednak według mnie największą przyczyną spadku akcji jest wzrost pozycji konkurencyjnych serwisów streamingowych.
  • Odpowiedz