Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1174
Ach mpk... Autobus przyjechał wcześniej, więc odjechał na moich oczach. Poszedłem na drugi przystanek i drugi autobus nie przyjechał xD może w samochodzie postoję w korkach ale przynajmniej dojadę do pracy, jaki sens może mieć komunikacja miejska?
#wroclaw #mpk
  • 89
  • Odpowiedz
@SkeletonKing: cieszy mnie że to zauważyłeś, szkoda że nie zauważyłeś iż od samego początku pisałem o miastach z dobrą komunikacją i dodałem również że w Polsce takich moim zdaniem brak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@whiteglove: Miałam tak samo, pisałam milion reklamacji i miły pan Oskar (pozdrawiam serdecznie z tego miejsca) odpisywał mi ze kierowca został upomniany albo ze sorry, tory były zle i szyny tez były zle. Kiedyś zasugerowałam, ze za takie akcje powinnam dostać darmowy miesięczny w ramach rekompensaty, ale zostało to zignorowane xD
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: w ogóle sama idea jechania do pracy gdzie masz zarobić pieniądze na utrzymanie ale zanim to zrobisz musisz wydać pieniądze i czas. Jak tak zliczyć czas z i do pracy oraz koszt jaki ponosisz na dojazd to wyjdzie ze niektórzy żyją aby pracować. Kierwa XD
  • Odpowiedz
złota reguła zbiorkomu, gdy wcześniejszy pojazd podjedzie wcześniej i ci ucieknie to następny solidnie się spóźni ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: Zależy gdzie mieszkasz. U nas w Jaworznie komunikacja miejska jest spoko. Jeździłem 4 lata do szkoły z dwoma przesiadkami i w niektóre dni miałem tak że między przesiadkami były 2 minuty i zazwyczaj się wyrabiałem. Gdy kierowca widzi że jest za wcześniej to gdy ma miejsce na przystanku to czeka żeby odjechać planowo. Rozumiem, że u was w Wrocławiu jest stabilnie ale proszę nie oceniać wszystkich miast przez pryzmat waszego.
  • Odpowiedz