Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1174
Ach mpk... Autobus przyjechał wcześniej, więc odjechał na moich oczach. Poszedłem na drugi przystanek i drugi autobus nie przyjechał xD może w samochodzie postoję w korkach ale przynajmniej dojadę do pracy, jaki sens może mieć komunikacja miejska?
#wroclaw #mpk
  • 89
  • Odpowiedz
jaki sens może mieć komunikacja miejska?


@ZohanTSW: taki że dowiezie Cię na miejsce docelowe szybciej i taniej niż samochód, a bardzo często również w miejsca w które autem nie dojedziesz, oczywiście piszę o komunikacji miejskiej, a nie tym czymś co macie we wrocławiu (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 10
@jagodowy_krol Raz dwoje tramwajarzy wywaliło na asfalt pijanego chłopa (nie mógł się nawet ruszać).

Ściągnąłem go ze środka drogi, oparłem o ścianę, wezwałem karetkę (bo było-10 stopni) i policję.

No i zgadnij co? Nie mogłem ich zgłosić, bo nie znałem na pamięć numeru tych dwóch tramwajów, a przecież policja nie ma jak tego sprawdzić, choćby po rozkładzie jazdy :))))
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Autobus przyjechał wcześniej

@ZohanTSW: zgłosić. mogą chyba 1 minutę przed rozkładem odjechać, ale nie więcej.


drugi autobus nie przyjechał xD

@ZohanTSW: zgłosić.

@jagodowy_krol: muszę potwierdzić tą informację, bo to było dobre 50 sekund przed czasem
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: ale wiesz że na tablicy z rozkładem masz numer telefonu gdzie mozesz zadzwonic i sie dowiedziec czemu jest opoznienie i kiedy bedzie nastepny (o ile bedzie ;) )
  • Odpowiedz
  • 2
@ZohanTSW mieszkam niedaleko pętli, już się nauczyłam, żeby od rozkładu odejmowac 5 minut. Mimo to zdarza mi się nic nie złapać xD
Jeśli nie masz dodatkowych pasażerów czy dużo zakupów to tylko rower jak jest +10 stopni
  • Odpowiedz