Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonekrandkuje

ta z tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/64845415/anonimowemirkowyznania-anonekrandkuje-mircy-myslic/ wyrzucila mnie z matchy i zablokowala na fb jak napisalem do niej dzien przed tym niby umowionym wyjsciem na impreze. potem sie jej spytalem na ig co to ma byc i tez mnie tam zablokowala. myslicie ze to przez to ze napisalem ze nie lubie hard techno? o co tu chodzi. bardzo to bylo niemile i smutno mi jest.

#przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6260276e763595a51fa9537d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#anonekrandkuje

ta z tego wpisu ...

źródło: comment_1650475852NFpuKlTx8T1tpwKi1x9Imh.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czoeku, nie przeżywaj takich głupot, zablokowała to zablokowała, nie chce jej się odpisywać na szturchnięcia patykiem w postaci wiadomości co jakiś czas od Cb, lub poznała kogos kto zna i lubi hard techno. End of story, ghosting nie ma drugiego dna którego szuka osoba zghostowana.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania laski nie potrafią się konfrontować z obcymi ludzmi, dobrze besztają tylko kogoś kogo znają. A tu była zmiana planów. Nie wiem co ona miała na myśli pisząc hard techno, ale jeśli faktycznie chodziło o hard techno to po prostu nie odnalazłbyś się na takiej imprezie. Taka mocna elektronika tworzy hermetyczne grupki, to tak jakbyś chciał pójść z ulicy na koncert jakiejś uktra metalowej kapeli z grupką fanow. No będziesz odstawał.

Raczej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakkolwiek dub techno to moje odkrycie ubiegłego roku, tak hard techno brzmi już tak bardziej psychodelicznie. Albo i zależy od gatunku, bo kolejny mix jaki widzę, to to już właściwie podchodzi pod hardstyle. Widziałem jedną laskę na żywo co wiem, że tego słucha i jedną na Tinderze - obie zgrabne, ale ewidentnie nierówno pod kopułą miały. Mam wrażenie, że ciężko w tym gatunku o kogoś normalnego. Tak samo jak uwielbiam
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: > OP:

Nie, może zdjęcie zobaczyła, czy coś.

@aleosochosi: nie mam prawie zadnych zdjec na fb. dala emoji zgody jak pisalem o wolnym piatku a dwie wiadomosci pozniej juz przestala te wiadomosci odczytywac

„Dała emoji zgody” wtf.. czytając co piszesz aż nie dziw ze cię bloknela bo brzmisz trochę creepy
  • Odpowiedz
OP: >„Dała emoji zgody” wtf.. czytając co piszesz aż nie dziw ze cię bloknela bo brzmisz trochę creepy
@Replikantka: no ale to jest emoji zgody i mi go przeslala w odpowiedzi na moja wiadomosc, co jest w tym creepy? lol (i wczesniej tez sie umowilismy na ten piatek, i wtedy jak dostalem ten emoji to jeszcze raz potwierdzilem ze mam wtedy czas)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
  • Odpowiedz
no ale to jest emoji zgody i mi go przeslala w odpowiedzi na moja wiadomosc, co jest w tym creepy? lol (i wczesniej tez sie umowilismy na ten piatek, i wtedy jak dostalem ten emoji to jeszcze raz potwierdzilem ze mam wtedy czas)


@AnonimoweMirkoWyznania: Ok jeszcze raz typie. Nie było w waszej wiadomości konkretów-godziny, miejsca spotkania. Ty się napaliles na miting z anonką której na oczy nie widziałeś. Widzisz, w relacjach
  • Odpowiedz
OP: >Ok jeszcze raz typie. Nie było w waszej wiadomości konkretów-godziny, miejsca spotkania. Ty się napaliles na miting z anonką której na oczy nie widziałeś. Widzisz, w relacjach międzyludzkich żeby się umówić konkretnie i mieć żal, ze nie wyszło trzeba czegos więcej niż emodżi zgody XD
@Replikantka: ale nie widziales co pisalismy wczesniej i nie moge tego pokazac bo to bylo na tinderze gdzie mnie unmatchnela. pytala sie mnie czy
  • Odpowiedz