Wpis z mikrobloga

#metal #grindcore chociaż mieli jeszcze wtedy zajawki z bardziej klasycznego #deathmetal
#cultowe (840/1000) <- i zaległości nadrobione

Trocki - Akt Łaski z płyty Bez Końca (2006)

Kapela z Włocławka w którym mieszkałem przez dekadę. Zdążyłem w tym czasie być na bieżąco z każdą rockową i metalową kapelą grającą w mieście, a do tego nadrobić całą muzyczną historię mieściny, no i śmiem twierdzić że Trocki byli bandą która zrobiła największą międzynarodową karierę ze wszystkich zespołów ever stamtąd. Grali sporo koncertów na zachodzie Europy.

Po dwóch pierwszych płytach (czyli po tej co postuję) zmienili nazwę na Norylsk - postowałem już coś pod tagiem paręset dni temu.

Ciekawostką jest że pani zdaje się Iza (jak pamiętam) na vocu była nauczycielką (geografii? jak pamiętam), w którymś z liceów (jak pamiętam) w mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Przez tysiąc dni postuję rzeczy których słuchałem przez ostatnie 20 lat (jeden numer dziennie, od 01/01/2020 do 26/09/2022). Szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne. Niektóre były hiciorami, innych wolałem sobie nigdy nie przypomnieć. Kolejność wstępnej listy zrandomizowałem i nie jest mi znana. Odkrywam dzień po dniu.
cultofluna - #metal #grindcore chociaż mieli jeszcze wtedy zajawki z bardziej klasycz...
  • 2